Магічна паличка задоволення: все що треба знати про ділдо

Зміст

Великий чи маленький? Гладенький чи вкритий пухирцями? У вигляді мацака восьминога чи реального члена? Правильно підібраний фалоімітатор допоможе вам додати бажаного вогника до постільних ігор, а тому варто розібратись у тому, які види бувають й на що звернути увагу під час вибору.

Які бувають види ділдо

Ділдо – іграшки для естетів, оскільки вони мають безліч видів та варіацій застосування. Найпростіше розбити їх на дві умовні категорії: футуристичні та реалістичні. Останні можуть бути створені за зліпками відомих акторів або у вигляді реального члена. А от футуристичні можуть мати незвичні форми, наприклад, морських істот, а ще – нічим не нагадувати іграшку для проникнення.

Ділдо https://brokensofa.com.ua/ua/dlya-ne-ua/faloimitatori-i-dildo-ua поділяються на наступні різновиди:

 • Ребристі: мають реберця, пухирці, вигини та інші текстури на своїй поверхні, аби стимулювати додатково під час проникнення;
 • Вигнуті: головна їх особливість – анатомічно правильний вигин, який допомагає стимулювати простату, точку G та передню стінку піхви;
 • Подвійні: мають два відростки – вагінальний та анальний, часто один менший за інший й створюють більше відчуття наповненості;
 • Вібруючі: мають вбудований акумулятор або віброкулю, завдяки чому вібрують вздовж стовбура та на головці;
 • Анальні: відрізняються зменшеним розміром, завдяки чому підходять для розтягування ануса та анального сексу;
 • З сім’явипорскуванням: наповнені лубрикантом, схожим за консистенцією на сперму, яка випорскується від натискання на грушу.

Фалоси можуть бути великі й маленькі, тонкі та товсті, з масивною та крихітною головкою тощо. А тому широта асортименту цього виду іграшок дозволяє підбирати їх для пікантних досвідів – подвійного проникнення, аналу, сексу у душі тощо.

Як правильно обирати ділдо

Найперше, на що варто звернути увагу – це безпосередньо вид самого ділдо. Поставте перед собою питання, що вам подобається, чи хочете ви бачити у коробочці іграшок реалістик, або, може, отримати досвід незабутнього космічного сексу з чимось зовсім іншим.

Після цього подумайте про розміри. Тут все просто: чим менше досвіду – тим менший розмір ділдо вам потрібен. Стандартно, якщо у вас небагато досвіду або не було партнера на постійній основі, варто обирати ділдо з діаметром 2,5-3 см.

За більшого досвіду можна переходити на іграшки з доволі відчутним розміром – від 3,5 до 7 см у діаметрі. Але зверніть увагу, що це правило діє лише для вагінального сексу: ваша дупця потребує маленьких розмірів – до 2,5 см у діаметрі та з текстурними доповненнями для стимуляції м’язів ануса.

З якого матеріалу роблять актуальні фалоімітатори

Основа вибору кожного ділдо – це, звісно, його матеріал. Він може бути гладенький та м’який, або ж шовковистий та схожий на натуральну шкіру, або навпаки – важкий, твердий та жорсткий, залежно від ваших вподобань.

Серед найбільш актуальних матеріалів фалоімітаторів відзначимо наступні:

 • Гель: гнучкий, еластичний, м’який, а ще – гарно ковзає, проте не має твердого стрижня, через що користуватись ним може бути важко;
 • Силікон: м’який, гнучкий та довговічний матеріал, має непористу структуру, завдяки чому за ним легко доглядати;
 • Кібершкіра: створює реалістичні відчуття, на дотик майже як справжня шкіра, але доволі складний у догляді;
 • ПВХ: еластичний та доволі міцний, тривкий на дотик, не гнеться, а також може бути нагрітий, якщо потримати його під водою;
 • Скло: прозорі або додатково декоровані, мають величеньку вагу, завдяки чому є актуальними в анальному сексу.

А якщо ви хочете придбати якісне, оригінальне й небанальне ділдо для себе чи половинки – обирайте його у магазині BrokenSofa!