Найвигідніший обмін валют у Луцьку

Зміст

Практично кожен українець стикається з необхідністю в обміні тієї чи іншої валюти. Це зумовлено різними причинами, такими як необхідність виїхати за кордон чи отримати гривню за переведені з-за кордону кошти, перевести гривню в більш надійні валюти для зберігання, придбання авто чи нерухомості. Проте вибір способу обміну є дуже важливим, адже не всі умови, які надає банк чи приватна особа, що займається обміном, є привабливими. Тому слід уважно підходити до вибору виконавця послуг з обміну валют.

Де в Луцьку поміняти валюту

Луцьк – достатньо велике місто, де можна знайти багато обмінних пунктів, скористатися послугами банків чи купити або продати валюту в приватних осіб. За звичкою багато хто з українців користується послугами «мінял», що зазвичай стоять на ринках. Проте слід зауважити, що є кілька незручних, а іноді навіть небезпечних моментів у такому обміні. По-перше, перевірити оригінальність валюти одразу неможливо. По-друге, при обміні великої суми є вірогідність неправильно порахувати суму, будь-то навмисно чи випадково. По-третє, ніхто не забезпечить клієнту безпечного обміну, бо все відбувається зазвичай прямо на вулиці у всіх на виду. По-четверте, курс обміну частіше за все найбільш невигідний по місту і клієнту прийдеться заплатити значно більше, ніж, наприклад, звертаючись до цього сайту https://obmin.lutsk.ua/. Тому спосіб продавати чи купувати валюту з рук точно не є найкращім і давно мав би піти в небуття.

Банки є більш привабливими у плані безпечності операції, точності суми та оригінальності наданих купюр. Але вони зазвичай вимагають ідентифікації клієнта, надання певних документів, та особливо уважні до обміну великих сум. Проте жодному клієнту не хотілося б розкривати приватну інформацію, адже конфіденційність в наші дні має важливе значення.

Плюси користування обмінними пунктами

Будь-який обмінний пункт прагне перш за все зробити обмін зручним для своїх клієнтів. Тому звертаючись в таку компанію, як КітГруп, можна отримати цілу низку переваг:

 • завжди актуальний та найбільш вигідний курс по місту;
 • можливість обміну будь-яких сум без обмежень;
 • можливість інкасації коштів від клієнта для великих операцій з обміну;
 • працівник за необхідністю проведе клієнта від обмінного пункту до автомобіля для того, щоб клієнт почувався в безпеці;
 • на касі можна перевірити та перерахувати будь-які кошти в валюті;
 • оформивши заявку на обмін, можна зафіксувати певний курс на той час, поки клієнт добереться до офісу;
 • операції є повністю конфіденційними.

Які валюти можна міняти в КітГруп

Кожен обмінний пункт компанії надає можливість обміняти:

 • долари США;
 • швейцарські франки;
 • польські злоті;
 • британські фунти;
 • євро.

З курсом можна ознайомитись на сторінці долару https://obmin.lutsk.ua/usd-uah та сторінках для обміну інших валют. Для оптових операцій курс буде більш вигідним. Наприклад, для обміну долар-гривня та гривня-долар оптом вважається сума вже від 500 доларів США.

Якщо вигідність, приватність та безпечність є цільовими при обміні валют, то обираючи обмінники КітГруп, ви не помилитесь.