Обираєм правильно якісний одяг для дітей різного віку

Зміст

Часто батьки до появи дітей у сім’ї не замислюються над тим, що дитині потрібно буде набагато більше одягу, ніж дорослим. Через те, що малюк швидко росте, щороку, а то й кожного кварталу потрібно буде оновлювати його гардероб. Якими б не були потреби малюка, батьки прагнуть дати йому найкраще. Це саме стосується й одягу. Загальноприйнятими правилами вибору одягу для дітей будь-якого віку є комфортне пошиття, приємні до тіла та безпечні матеріали, відповідність розміру. Вибираючи дитячий одяг carter’s, можна забезпечити виконання цих умов.

Як підібрати розмір

Дитячі речі не мають всім відомих маркувань у вигляді англійських літер S, M, L і так далі, тому батькам варто орієнтуватися на інший спосіб визначення розміру. На етикетках для маленьких дітей може бути написаний вік, наприклад, 3 місяці (3m), 5 років (5y) або 1 рік (1y чи 12m). Але найчастіше виробники вказують зріст. Це найбільш простий спосіб підібрати одяг, який особливо корисний для новонароджених. Адже вони поки що не можуть приміряти нову річ у магазині. І взагалі найчастіше вибір здійснюється без їхньої присутності. Оскільки одразу при народженні діти зазвичай не перевищують за зростом 54-60 см, їм цілком може підійти розмір 56 або 62. У пів року дитина, яка розвивається відповідно до середніх показників, носитиме одяг розміру 68, до 9 місяців – 74, а в 2 роки – 92.

Це ж правило стосується і старших дітей, які можуть носити одяг відповідно до зростання 132, 148, 164 і т.д. Якщо, наприклад, батьків цікавить, як обрати штани для хлопчика 7-8 років, то просто поміряти його зріст то обрати відповідний розмір. Або ж скористатись таблицею зросту з інтернету, де сказано, що в цьому хлопці мають зріст 124-130 см і відповідно одяг для них буде розміру 128-134 см.

Кількість одягу

Дітям віком 2-3 років потрібно зазвичай набагато більше одягу, ніж новонародженим. Причини цього наступні:

  • дитина починає їсти самостійно і швидко забруднює все навколо;
  • любителям прогулянок на вулиці напевно знадобиться 2-3 штани на випадок протертих або забруднених колін;
  • юні художники і митці-початківці можуть випадково забруднити одяг фарбою чи пластиліном.

Діти у шкільному віці потребують достатньої кількості одягу для формування необхідного комплекту на тиждень, включно із заняттями з фізкультури, танців і т.д. А якщо малюк відвідує секції та гуртки, то варто враховувати додаткові потреби.

Правило вибору якісного одягу

Найбільш приємною до тіла вважається м’яка бавовна та бамбук, легкий батист і льон. Натуральна вовна не є оптимальним вибором у якості матеріалу для дитячого одягу, тому що може викликати алергію. А тканина для дитячих речей має відповідати таким вимогам:

  • гіпоалергенність;
  • безпечні фарби;
  • міцність;
  • здатність пропускати повітря та випаровувати вологу, відводячи її від тіла;
  • теплоізоляція.

Наразі представлено багато одягу з синтетики. Наприклад, куртки та непромокаючі штани. Вони виготовляються із безпечних матеріалів, які незважаючи на синтетичну основу, не викликають подразнень та алергічних реакцій.

Орієнтуючись на ці прості поради, можна вдало обирати одяг для дитини, замовляючи його через інтернет без примірки.