Олександр Малик – послуги досвідченого адвоката

Зміст

Життя сучасної людини влаштовано таким чином, що на жаль у житті кожному доводиться стикнутися із необхідністю звернутися за юридичними послугами. Рідше, але також для багатьох людей, виникає чи навіть є актуальною необхідність періодично звертатись до адвоката. Тим важче, що питання про пошук спеціаліста часто виникає раптово, а вирішити його потрібно впродовж короткого терміну.

У таких ситуаціях важливо мати деякий час, щоб ознайомитись з відгуками та попереднім досвідом адвоката, якому планується довірити важливу справу. Одним з найдосвідченіших та визнаних у місті Вінниця є адвокат Олександр Малик, який пропонує юридичний супровід впродовж всього процесу розгляду справи. Ближче ознайомитись з послугами спеціаліста можна на сайті https://www.malyk.com.ua, де також представлені контакти для зв’язку.

Якими справами займається адвокат Малик

До Олександра Малика звертаються люди із різноманітними питаннями:

  • Спадщина: оскарження заповіту, зміна черговості спадкування, оскарження дій нотаріуса, поділ спадщини, спадкування боргів, визнання спадкоємця негідним та ін.
  • Питання нерухомості: спори із забудовниками, юридична перевірка нерухомості, зняття арешту, юридичний супровід угод тощо.
  • Сімейне право: визнання батьківства, поділ майна, розірвання шлюбу, у тому числі з іноземцем, стягнення аліментів тощо.
  • Автотранспорт: юридична перевірка, допомога за 124, 286, 130 статтями, оскарження штрафів, автомобільна експертиза після дорожньо-транспортної пригоди, відшкодування за КАСКО чи ОСЦПВ та ін.
  • Адвокат з митних питань: міграція, виїзд за кордон, проблеми декларування, змінення митної вартості тощо.
  • Юрист по військових питаннях: мобілізація, дезертирство, оскарження рішень військової лікувальної комісії.
  • Пенсійні питання: перерахунок пенсії, оформлення пенсії у максимально можливій сумі, за списком один чи два тощо.
  • Цивільні спори: стосовно земель, кредитних заборгованостей, боргових зобов’язань тощо.

З якими питаннями ще можна звертатися до адвоката

Крім того, адвокат Малик надає юридичну допомогу при вирішенні трудових та господарських спорів, проблем у оподаткуванні, у цивільних та кримінальних справах.

Чому адвокату Малику можна довіряти

Олександр Малик є не тільки досвідченим спеціалістом з великим досвідом роботи у суді, завдяки чому він вміє комплексно дати оцінку справі. Він займається адвокатурою вже на перший рік та прекрасно розуміє, що найліпша риса адвоката – це чесність. Адже клієнту важливо знати, на що можна сподіватись, а присутність хибної надії може лише завадити отримати найліпший можливий результат. Краще, заздалегідь знаючи, що справу не виграти, підготуватись до того, щоб вирішити її з «мінімальними втратами».

Досвід

Олександр Малик не раз приймав участь у різноманітних всеукраїнських та обласних конкурсах, входив до Ради правників на Вінничині. Проте найголовніше – це велика частина позитивно вирішених справ, які він вів. Адже саме це потрібно від адвоката.

Кожна особа має право на те, щоб вільно вибирати захисника своїх інтересів у суді. Тому не варто поспішати та погоджуватись на будь-якого адвоката. Краще буде звернутись до професіонала, який має інтерес до того, щоб виграти справу та допомогти клієнтові.