Сексуальність у мистецтві: як сучасні художники використовують секс-іграшки у своїх роботах?

Зміст

Еротика у мистецтві завжди приваблює громадськість. Це красиво, пікантно і здається трохи забороненим. Зображати сцени сексуального характеру почали з давніх-давен. Згодом секс плавно проник у всі сфери сучасного мистецтва: кінематограф, музику та літературу. Але, звичайно, картини – це окрема хвилююча тема, адже саме картини дають можливість у деталях розглянути ті чи інші відбиті сцени, що викликають збудження та захоплення.

Секс-іграшки та художнє мистецтво

Безпосередньо картин і малюнків, в яких зображалися б розваги з секс-девайсами, на просторах інтернету не так багато. У відкриту викладати такі роботи художники часто не ризикують – тут і обмеження за віком, і певна сором’язливість самих авторів відвертих робіт. Однак помилуватися подібними пікантними творіннями при належному бажанні все-таки можна – інтернет зберігає все, що там коли-небудь з’являлося.

Нерідко картини та фотографії з інтимними виробами використовують як рекламу магазинів для дорослих – наприклад іграшки з магазину SexToys. Соковиті зображення з ухилом в еротику викликають у людей інтерес, тому користуються популярністю у власників майданчиків для продажу інтимних товарів. Вдало створений малюнок здатний викликати потужне бажання повторити те, що на ньому зображено – наприклад, спробувати нову секс-іграшку.

Еротика та секс-девайси

Сучасні дизайнери досить серйозно підходять до створення новинок у сфері інтимної продукції. Багато моделей секс-іграшок самі є буквально творами мистецтва. А елегантні та стильні девайси для отримання сексуального задоволення викликають у сторонніх художників бажання відображати їхню еротичну естетику у своїх полотнах.

Особливо привертають увагу творчих людей секс-ляльки – реалістичні вироби чоловічої мастурбації. Безглузді надувні ляльки практично пішли в небуття. Тепер у секс-шопах покупцям пропонують надзвичайно ефектних красунь, що зовні нічим не відрізняються від справжніх привабливих жінок. Такі ляльки ідеально підходять для того, щоб використовувати їх як розкішні моделі для малювання.

Розглядаючи деякі з подібних робіт, неможливо зрозуміти, чи справжня жінка зображена на картині, чи це секс-лялька з магазину для дорослих. Безумовно, художник може прикрасити дійсність, надавши іграшці більш реалістичних рис. Однак більшість сучасних секс-ляльок цього не потребують – у них живі емоції на обличчях, ніжна шкіра і красиве шовковисте волосся.

Вульгарність чи естетика?

Художники, що створюють порно-арт, не вважають себе непристойними виробниками. До речі, багато поціновувачів подібних картин повністю згодні з їхньою думкою. Але якщо раніше скульптори та художники здебільшого зображували лише еротику та сцени злягання, то зараз у авторів більше способів показати глядачам красу чоловічої та жіночої сексуальності.

Секс-іграшки в таких роботах надають пікантності зображенням, розкривають сюжет картин повніше, роблять його максимально реалістичним. У такі сцени віриться – з’являється відчуття, що митець писав із натури. І, звичайно, все це навіює на думки про секс, часом викликаючи сильне сексуальне збудження.

Є ще окремий вид еротичного мистецтва – порно-комікси. Це навіть цікавіше, хоч і не у всіх асоціюється саме із творчістю. Комікси на тему сексу ближче до порно-роликів чи еротичних оповідань. Люди розслабляються, розглядаючи відверті картинки з цілісним і цікавим сюжетом. Багатьом подобаються комікси на тему БДСМ, які, звичайно, не обходяться без зображення секс-іграшок для жорсткого садо-мазо.

Еротичні зображення з інтимними девайсами – це особливо поширене явище. Однак охочих помилуватися відвертими малюнками вистачає, тому художники еротичних і порно-картин ніколи не сидять без роботи. І, можливо, саме такі зображення іноді стають натхненням для творців нових моделей ефектних секс-іграшок.