Що потрібно знати, опановуючи мистецтво гоління?

Зміст

Ви початківець та хочете навчитися голитися з задоволенням? Але не знаєте, що вибрати для старту? Бритва для гоління та якісні косметичні засоби. З часом ви опануєте різні стилі вологого гоління, набудете певних навичок та станете справжнім гуру. 

Як краще підготувати шкіру до гоління?

Першим етапом до безпечного гоління буде саме процес вмивання. Тут теж є свої нюанси. Відкладіть звичайне туалетне мило якомога далі, перед голінням його краще не застосовувати, щоб не висушити шкіру. Адже суха шкіра перешкоджає процедурі гоління та може стати причиною порізів. Для цих цілей краще придбати пінку або гель для вмивання, які не дадуть шкірі втратити таку важливу вологу. Відмінним варіантом буде застосовувати гель Truefitt & Hill Daily Facial Cleanser. Використовуючи щоденно перед голінням даний гель, не тільки зволожуються клітини епідермісу, а і за допомогою гранул жожоба, які входять до складу, відлущуються сухі та змертвілі клітини шкіри. Це додатково дозволяє підготувати шкіру до гоління. 

Професійні барбери перед голінням розпарюють шкіру, щоб надати їй еластичності та м’якості. Те саме можна спробувати зробити й вдома. Накласти змочений у гарячій воді рушник, та прикласти до обличчя на декілька хвилин. Якщо ж немає зайвого часу, то можна обійтися і звичайним прийманням теплого душу. 

Які секрети знадобляться початківцю в процесі гоління?

Шкіру підготували, пори розкриті. Наступним етапом буде нанесення пінки для гоління. Тут теж є невеличкий нюанс. Коли наносите пінку, то не потрібно її втирати в шкіру. Просто берете і легко, обережними рухами, вбиваєте її в дерму. Початківцям буде зручно це робити з пінкою American Crew Protective Shave Foam. Завдяки застосуванню такої пінки, лезо, стикаючись зі шкірою, гладко і плавно рухається по ній. З таким продуктом ви забудете про почервоніння, подряпини та висипання. Що стосується інструментарію, то початківцям підійдуть:

  • Т – подібний станок закритого типу;
  • електрична бритва.

Використовуючи станок, не забувайте вчасно міняти лезо. З часом воно стає тупим і може пошкодити шкіру обличчя. Так і часу на гоління витрачається значно більше. Порада від барбера: голити потрібно одним рухом по росту волосся, а другим – проти росту.

Як правильно завершити гоління?

Майстри барбершопу після гоління накладають холодний компрес, який допомагає зняти почервоніння та закрити пори. А вдома можна сполоснути обличчя холодною водою. Наостанок нанести лосьйон після гоління або бальзам. Якщо ви є власником вразливої шкіри, то спробуйте бальзам Speick Men Sensitiv з алое Вера та календулою. Суміш ефірних олій і ментолу залишить найкращі відчуття свіжості та спокою для вашої шкіри. У зимовий період краще використовувати крем після гоління.

Тепер ви знаєте деякі секрети й можете пробувати навчатися самостійно навичкам гоління. А магазин Barbercompany допоможе вам в підборі якісної косметики для гоління та відповідного інструментарію.