Вирівнювання зубів у Тернополі: ефективно та комфортно з елайнерами Invisalign

Зміст

Аномалії прикусу вимагають своєчасного лікування. Якщо затягувати з візитом до ортодонта, можуть виникнути різні ускладнення. Так, через труднощі в жуванні підвищується ризик появи хвороб органів ШКТ. Нерівномірне навантаження на зуби призводить до швидкого зношування деяких з них, а при зміщенні нижньої щелепи можуть виникати проблеми з диханням. Це далеко не повний перелік можливих ускладнень при неправильному прикусі. Сучасна стоматологія пропонує різні технології корекції таких станів. Сьогодні поговоримо про найефективніший з них — встановлення елайнерів Інвізілайн.

Що собою являють елайнери Invisalign

Елайнери Інвізілайн — це ортодонтичні конструкції, які являють собою прозорі капи для вирівнювання зубів та виправлення прикусу. Вони виготовлені з запатентованого матеріалу SmartTrack, який спричинює постійний м’який тиск на певні ділянки зубного ряду. Це зумовлює поступове їх переміщення без дискомфорту для пацієнта.

Методика розроблена компанією Align Technology (США), яка винайшла технологію елайнерів. Виробник завдяки використанню передових технологій пропонує найбільш інноваційну систему у світі. Її переваги вже оцінили понад 16 млн пацієнтів. Жодна інша компанія не може продемонструвати таких показників.

Переваги використання Інвізілайн

Лікування елайнерами має низку плюсів, що визначає популярність технології. Серед них:

  1. Висока естетика. Капи є тонкими, щільно прилягають до зубів. Тому виправити прикус, усунути міжзубні проміжки чи вирівняти зуби можна непомітно для свого оточення.
  2. Зручність та комфорт. Елайнери не натирають ясна та слизову. Завдяки унікальній технології лазерної обрізки кромки вони щільно та надійно прилягають. Конструкція повинна носитися 22 год на добу, але її можна знімати перед їдою та гігієнічними процедурами.
  3. Результативність. Дослідження показують, що матеріал SmartTrack забезпечує найшвидше лікування. Залежно від клінічної картини для його проведення потрібно від 6 до 24 місяців. Ефект після корекції зберігається на все життя.
  4. Широка мережа сертифікованих лікарів. Пройти лікування можна в клініці зі статусом Invisalign Provider. Компанія-виробник забезпечує доступність своєї продукції та кваліфіковане застосування методики. Якщо пацієнт прийняв рішення пройти ортодонтичне лікування, поставити елайнери в Тернополі не буде проблемою. Потрібно тільки вибрати клініку.
  5. 3D-планування лікування. Invisalign використовує програмне забезпечення ClinCheck, що дозволяє програмувати рух кожного зуба в конкретний момент. Пацієнт може подивитися ролик, як це буде відбуватися та якою стане його усмішка після лікування.

Інвізілайн — єдина система у світі, яка може бути застосована для дітей із 6 років, у яких тільки починає змінюватися прикус. У цьому випадку використовується пакет Invisalign First. 

Як проводиться лікування елайнерами

Для кожного пацієнта виготовляється індивідуальна система кап. Для цього лікар спочатку проводить діагностику й розробляє план лікування. Дані пацієнта відправляються виробнику. Елайнери виготовляються на одному з найтехнологічніших заводів світу. Після отримання набору встановлюється перша капа. Наступні пацієнт може фіксувати собі сам.

Важливо чітко дотримуватись рекомендацій щодо частоти заміни конструкцій у певній послідовності. Капи також потрібно регулярно чистити. Для цього можна використовувати м’яку зубну щітку та неабразивну пасту. Після зняття елайнера перед їдою чи для чищення зубів його варто помістити в спеціальний футляр.