Як мати стильний та охайний вигляд щодня: 5 порад

Зміст

Сучасні жінки та чоловіки бажають мати стильний і привабливий вигляд щодня. Правильно підібраний образ сприяє карʼєрному зростанню й допомагає в особистому житті. Як створити бездоганний імідж без суттєвих витрат — читайте в статті.

1. Базовий гардероб

Найважливіше — підібрати речі для базового гардероба. Це основні елементи іміджу, які можна доповнювати різноманітними аксесуарами.

Основою базового гардероба мають стати речі, які гармонійно поєднуються між собою. Віддавайте перевагу класичним моделям без зайвого декору й нейтральним кольорам.

Речі мають бути якісними й пасувати до фігури. Взагалі, якщо ви претендуєте на титул ікони стилю, назавжди відмовляйтеся від незручного одягу. Не потрібно носити речі не вашого розміру.

2. Стильний образ без зайвих витрат

Якщо ви уважно придивитеся до людей, які мають витончений вигляд, то зрозумієте, що весь секрет не в дорогих речах, а у звичайній охайності. Одяг має бути ідеально чистим і випрасованим. Якщо хочете виглядати елегантно, праска для одягу має стати вашим вірним помічником.

Під час прання додавайте в машинку кондиціонер. У шафі зберігайте ароматизоване саше.

Заради вишуканого вигляду доведеться стежити за катишками, зачіпками. Якщо одяг пошкоджено, і виправити це неможливо, річ має покинути ваш гардероб.

Не забувайте про охайність зачіски, манікюр, макіяж. Усе має бути на рівні.

3. Планування образу

Зранку завжди обмаль часу, тому плануйте гардероб та аксесуари до нього звечора. Для цього доведеться витратити всього 10–15 хвилин, проте наступного дня ви не станете поспішати, хвилюватися, одягати перше, що потрапило під руку. Не буде неприємних сюрпризів на кшталт браку чистих сорочок або шкарпеток.

4. Основні стилі

Варто визначити для себе три основні стилі й купувати одяг та аксесуари в цих межах. Таким чином ви уникнете зайвих витрат на речі, які ніколи не буде вдягнено через те, що вони ні з чим не сумісні.

Не уникайте класичного стилю. Дорослій людині, незалежно від статусу, періодично доводиться презентувати себе, а для цього найкраще підходить саме класика.

5. Правильні кольори

Деякі люди купують і носять одяг, колір якого подобається особисто їм. Але на практиці він може зовсім не пасувати. Щоб знайти свої виграшні кольори, треба визначити тип зовнішності. Є люди типу весна, літо, осінь, зима. Розподіл проходить за кольором очей, шкіри, волосся.

Якщо ви сумніваєтеся щодо правильності визначення свого типу, порадьтеся з професіоналами. За один сеанс вони можуть дати вам багато корисних порад, з якими ви станете справжньою іконою стилю.