Як недорого поїсти смачну піцу – акції від MA Pizza

Зміст

Піцу люблять всі без винятку. Ця страва є дуже смачною та ситною, тому їсти її можна як основний прийом їжі. Якщо піцу хочеться їсти часто, а ціна кусається, слід подбати про те, щоб знайти найбільш вигідні пропозиції. Наприклад, на https://mapizza.com.ua/actions/ можна подивитись, які акції пропонують у піцерії для справжніх цінителів. Варто розглянути найбільш приємні пропозиції від MA Pizza.

Промокод VESNA

За промокодом VESNA можна замовити піцу Карбонара всього за 10 грн. Акція діє з 15 по 18 квітня. Умови участі в акції достатньо прості. Сума замовлення на доставку або із самовивозом має складати не менше 300 грн. Під час замовлення варто вказати промокод VESNA, додавши його у коментарі, або подзвонивши за телефоном. В такому разі до замовлення буде додано піцу Карбонара, вартість якої буде складати 10 грн. Замовлення можна робити онлайн через сайт або додаток, та по телефону.

Тепер ще вигідніше

Ця акція відноситься до комбінованих замовлень. У будні дні за 11:00 до 15:00 кожен покупець може посмакувати гарним обідом за економною ціною. Варіанти обідів наступні:

 • Легкий сет. Салати Цезаріні з курячим м’ясом та Аля Капрезе, піца Карне.
 • Вершковий сет. Кока-Кола (дві пляшки по 0,5 л), піци Верона та Карбонара.
 • Класичний сет. Піци Салямі та Гавайська, соус часниковий та барбекю, томатний сік (1 л).

Приведи Друга та отримай гроші

Якщо покупець приходить з другом (новий клієнт, який ще не робив замовлень в MA Pizza), то обидва можуть отримати по 100 грн, для замовлення італійської піци. для того, щоб прийняти участь у акції, потрібно:

 • зареєструватися у додатку, у особистому кабінеті з’явиться промокод, що ділиться з другом на двох (використання його другом можливо тільки один раз);
 • у додатку від MA Pizza друг вводить в поле отриманий промокод;
 • після оформлення та закриття першого замовлення в MA Pizza через 12 годин буде нараховано 100 бонусних грн;
 • надалі їх можна буде побачити у власному кабінеті.

Витратити бонуси можна в межах наступного замовлення на 300 грн в зеленій зоні та на 400 грн в жовтій.

Замовляй 2+1 – акція діє з понеділка по четвер

При замовленні з доставкою або самовивозом двох піц третя іде у подарунок. Безкоштовно надається та піца в чеку, що має найменшу ціну.

Накопичувальна бонусна програма

При замовленні з власного кабінету покупцеві повертається кешбек у розмірі 3% від суми чека. Більш детальні умови:

 • При цьому 1 бонус = 1 гривні.
 • Час нарахування – протягом 24 годин з моменту оплати замовлення.
 • Нараховані бонуси можна витратити протягом 90 діб. Якщо покупець не встиг їх у цей термін зробити замовлення, бонуси анулюються.
 • Сума чеку, в якому використовуються бонуси, має бути не меншою за мінімальну суму доставку у відповідній зоні. Допустимо використовувати будь-яку кількість бонусів, якщо виконується перша вимога.
 • Бонуси не можуть бути нараховані за алкоголь, страви зі знижками, акційні пропозиції.

Користуючись спеціальними пропозиціями від MA Pizza, можна не тільки замовляти смачні страви, а й робити це вигідно.