Як отримати доступний кредит 5 7 9

Зміст

Щоб залишатися на плаву, підприємцям час від часу потрібні додаткові фінанси. Отримати гроші для конкретних цілей без великого навантаження на бюджет допоможе кредитування 5 7 9. Це спеціальна програма, реалізована за підтримки Президента та Уряду України.

Спочатку такий вид позики створити, щоб підтримати бізнес і дати йому можливість розвиватися в період пандемії. Проте вона досі лишається актуальною, адже в умовах воєнного стану багато підприємців стикаються з додатковими викликами. Не обов’язково витрачати купу грошей – варто дізнатися більше про програму 5 7 9.

Що це за кредит і хто його може отримати

Така позика передбачає невеликий відсоток річних, проте отримати її може не кожен підприємець. Головна умова – надання після видачі кредиту нових робочих місць, за працівників призначається знижка. Кредит має цільове призначення, в залежності від мети додаткова сума, яку доведеться сплачувати щомісяця, відрізняється. Тому попередньо варто докладно вивчити умови та вимоги.

Одна з цілей, для якої можна скористатися позикою – фінансування оборотного капіталу тоді, коли це необхідно для подальшого ведення господарської діяльності. Це не тільки 7 або 9, але й 13% річних, в залежності від суми та терміну. Знижена ставка діятиме, якщо підприємцю знадобиться до 150 млн грн до 3 років, вона призначається представникам пріоритетних напрямків діяльності.

Отримати кредит за пільговою програмою також пропонується і на придбання основних засобів, наприклад, обладнання або транспорту для використання у комерційних цілях, чи модернізації. Якщо річний дохід підприємця складає до 10 млн євро, для нього діятиме знижена ставка 5 або 7% з можливістю взяти суму до 60 мільйонів на термін щонайбільше 10 років. Коли прибуток більше, бізнесмен отримає 7 або 9% на таку ж суму з однаковою тривалістю.

Як оформити кредит

Банк Львів входить до переліку фінансових установ, які надають пільгові позики з підтримкою від держави. Для кожного підприємця це можливість отримати до 60 мільйонів гривень і заодно створювати нові робочі місця, що особливо актуально й необхідно в умовах нестабільної економіки та воєнного стану. Вище вказані цілі – не єдині, для яких можна отримати пільгову позику.

Кредит 5 7 9 надається також для придбання нежитлової нерухомості для подальшого ведення господарської діяльності. Оформити його мають можливість і ФОПи з річним доходом до 15 млн євро, тільки під підвищений відсоток 15% річних. У цьому випадку надається сума до 3 мільйонів гривень на термін до 10 років. Щоб скористатися пропозицією, необхідно:

  • заповнити заявку на сайті. У формі потрібно вказати реквізити підприємства, контактні дані, бажану суму й місто отримання;
  • дочекатися дзвінка від менеджера та узгодити умови, в залежності від цілей, річного доходу й потрібної суми;
  • підписати кредитний договір у відділенні й отримати кошти.

Програма зі зниженими відсотковими ставками діє до 24 січня 2025 року та передбачає надання суми до 150 мільйонів гривень.

Джерело: Сайт www.banklviv.com