Як швидко доїхати з України до Польщі

Зміст

Наразі Польща є однією з найпопулярніших країн, куди часто подорожують мешканці України. По-перше, ця країна-сусід надала прихисток мільйонам наших родичів та знайомих. По-друге, польські міста багаті на пам’ятки історії та яскраві краєвиди. Хочеться кудись поїхати відпочити? Автобус Івано-Франківськ – Краків довезе вас до одного з наймальовничіших міст Європи. На сайті prexsells.com ви зможете знайти відповідний маршрут на потрібну вам дату. 

Автобус чи потяг – в чому різниця?

Після закриття аеропортів, одним з небагатьох доступних способів перевезення залишились потяги. Але залізничі шляхи мають певні обмеження. По-перше, необхідний маршрут не завжди можна знайти (особливо, якщо мова про міжнародні поїздки). По-друге, купувати квитки потрібно заздалегідь, адже кількість потягів обмежена.

Нещодавно в Україні з’явились сервіси міжнародних автобусних перевезень. Співпрацюючи з великими європейськими компаніями, вони дозволяють доїхати до Польщі швидко і недорого  Один з них – prexsell. Перевірені перевізники, приємні ціни, різноманітні маршрути та комфортабельні автобуси – ось, завдяки чому, варто обрати саме цей варіант подорожі. 

Звісно, в потязі можна приємно провести час в окремому купе, або поспати на зручній полиці. Проте, комфортабельні автобуси мають не менше переваг:

  • ви можете відрегулювати сучасне ергономічно крісло під свої параметри, щоб гарно відпочити в дорозі;
  • поряд з вами завжди є справна розетка, щоб підзарядити телефон чи інший гаджет;
  • в салоні присутня кавоварка, тож ви можете насолоджуватись смачною кавою без обмежень;
  • система мікроклімату дозволить вам провести поїздку в комфортнім середовищі.

А ще вам не потрібно шукати варіанти пересадок. Просто задайте на сайті пункт призначення і відправлення – і сервіс видасть вам низку варіантів.

Скільки коштує поїздка автобусом?

Вартість квитків залежить від перевізника. Сервіс prexsell пропонує своїм клієнтам варіанти перевезень Івано-Франківськ – Краків від 700 грн за квиток. Щодо часу, то деякі маршрути займають лише близько 7-8 годин. Зрозуміло, що цей час може подовжуватись через необхідність проходження митного контролю. Але зазвичай поїздка дійсно швидка і зручна. А, завдяки якісному транспорту і навченому персоналу з великим досвідом роботи, ще й безпечна. Приємних мандрівок!