Як відновити ІПН

Зміст

Ідентифікаційний код — це документ, який за важливістю не поступається паспорту. Найчастіше для отримання адміністративних послуг потрібен не тільки паспорт, а й ІПН. Найчастіше оформлення різних державних паперів одного паспорта недостатньо. Таким чином, ІПН є незамінним документом, а його втрата створює серйозні проблеми у правовому полі нашої країни.

Держава передбачає процедуру відновлення втраченого ідентифікаційного коду. Проте недосконалість бюрократичного апарату перетворює отримання нового ІПН на справжнє катування. Непривітні особи співробітників адміністрації, паперова тяганина та довгі черги мало кого надихають. На щастя професійне бюро перекладів «Атлант» може позбавити вас перелічених неприємностей. Замовте послугу відновлення ІПН, і ви отримаєте готовий документ, не витрачаючи особистого часу.

Механізм відновлення документа

Сама собою процедура відновлення не становить особливої складності. Процес ініціюється зверненням громадянина до центру надання адміністративних послуг чи офісу Податкової Служби. При цьому звертатися можна до будь-якого відділення зазначених структур. Дані платників податків зберігаються у спеціальному електронному реєстрі, доступ до якого є у кожному податковому відділенні, незалежно від населеного пункту.

Для того щоб відновити втрачений ІПН, необхідно:

  • Подати заяву до найближчої установи податкової.
  • Зробити ксерокопію сторінки паспорта з ПІБ, пропискою, датою народження. Отриману копію додати до заяви про відновлення.
  • Проплатити держмито за надану послугу.
  • Надати клерку, що займається вашим питанням, квитанцію про оплату.

Через сім днів можна приходити у відділення та забирати готовий документ.

Послуги агенції «Атлант»

Проблема полягає в бюрократичній тяганини, а також у відсутності вільного часу. Бюро перекладів «Атлант» пропонує послугу відновлення ідентифікаційного коду. Скористайтеся нею, і вам не доведеться гаяти свій час, блукаючи в хитросплетіннях бюрократичних лабіринтів. Замовити послугу дуже просто:

  1. Зв’яжіться з нашим представником.
  2. Надайте копію сторінок паспорта, на яких вказані ваші анкетні дані та прописка.
  3. Оформіть довіреність на співробітника, який представлятиме ваші інтереси щодо відновлення ІПН.

Послуга платна, але ціна на неї цілком доступна, і з лишком компенсує необхідність самостійно проходити сім кіл бюрократичного пекла. До того ж ми подбаємо про те, щоб документ опинився у замовника на руках лише через п’ять днів.

Компанія «Атлант» здійснює переклади документації у Києві. Тим не менш, ми можемо допомогти у відновленні коду осіб, які проживають в іншому населеному пункті або виїхали за кордон. Щоб замовити послугу віддалено, скористайтесь месенджером або електронною поштою. Дотримуючись вказаної вище інструкції, підготуйте та надішліть нам необхідні папери. Готовий документ надішлемо вам поштою.