Заправні колонки, як основний елемент автозаправної станції

Зміст

Колонки для заправки транспортних засобів є складовою частиною будь-якої автозаправної станції. Саме вони дозволяють ефективно, акуратно та безпечно перекачувати паливо з резервуара в бак автомобіля. 

Але ТРК заправка може бути використана й в інших місцях, наприклад, в полі, кар’єрі чи будь-якому іншому місці, де дислокується техніка. Також мобільні колонки, які є досить зручними в переміщені, можуть використовуватись на підприємствах із власним автопарком для заправки службових або власних автомобілів.

Що собою представляє автозаправна колонка?

Якісна бензинова колонка ー це пристрій, що складається з помпи, вимірювача витрат, роздавального рукава з пістолетом, контролера, дисплея, інформаційного табло та фільтра. Основна функція такого обладнання ー точна і безперебійна подача палива до бака авто, каністри чи іншої місткості.

Взагалі колонка, незалежно від того, з яким паливом вона працюватиме, розрахована на експлуатацію в складних умовах. Тому її корпус виготовляється переважно зі сталі, щоб зробити виріб міцним і стійким. Для захисту колонки від іржі, її покривають додатково спеціальним порошковим антикорозійним покриттям. 

Основні типи заправних колонок на АЗС

Усі паливороздавальні пристрої можна поділити на кілька типів:

  • по типу встановлення вони можуть бути стаціонарними та мобільними;
  • по використовуваному живленню ー з напругою 12, 24, 220 та 380 В;
  • за способом монтажу ー ті, що встановлюються на резервуар, поруч з ним або на п’єдесталі;
  • за способом відпуску палива усі колонки бувають ручними, напівавтоматичними та автоматичними.

Найбільш зручними є моделі останнього типу, оскільки вони практично не вимагають втручання оператора. Також усі ПРК можна поділити на типи з урахуванням палива, з яким вони працюють. Пристрої класифікують на газові, бензинові, дизельні, мастильні, керосинові й так далі.

Переваги заправного обладнання українського виробництва

Якщо ви хочете купити якісні та надійні ПРК для своєї автозаправної станції чи підприємства, зверніть увагу на продукцію компанії «АЗТ Славутич». Вона пропонує гарний асортимент надійних та високотехнологічних колонок для промисловості, нафтобаз та АЗС. 

Абсолютно усе обладнання адаптоване під використання в умовах нашого клімату. Воно міцне, захищене від вологи та іншого кліматичного впливу, а також має наступні переваги:

  • усі цифри та значення чітко відображаються на табло;
  • занулення відбувається після кожної заправки повністю автоматично;
  • завдяки датчикам та дозаторам усі виміри також проводяться максимально точно;
  • задати потрібний обсяг пального можна на клавіатурі або, використовуючи пульт дистанційного керування;
  • на усіх колонках без виключення встановлені фільтри тонкого очищення, це захищає від потрапляння домішок.

Крім того, пристрої довговічні та дуже швидко окуповують кошти, вкладені в їх придбання.

Як правильно обрати ПРК?

Звичайно, що сучасний ринок пропонує покупцеві широкий асортимент обладнання для АЗС. Але варто робити вибір обдумано та відповідально. Від правильності й точності вибору паливороздавальних колонок залежить не лише продуктивність роботи всієї автозаправки, а й безпека працівників.

При покупці варто брати до уваги перелік дозволених речовин, напругу живлення, потужність моделі та її продуктивність. Звичайно, що значення має діапазон робочих температур при яких колонка буде ефективно виконувати свої функції. Добре буде, якщо установка буде передбачати можливість дистанційного управління. Важливим також є спосіб монтажу. Також вибирати потрібно лише сертифіковану продукцію у перевірених виробників ー це гарантія якості обладнання.