Здорове та красиве волосся: головні правила догляду

Зміст

Попри те, у вас красиві кучері чи стильне каре, важливо, щоб волосся завжди було доглянутим та здоровим. Декілька важливих порад, щоб воно сяяло щодня. 

Правильно мийте волосся: краще менше, але краще

Занадто часте миття волосся пересушує його і стимулює шкіру голови виробляти більше шкірного сала. Як наслідок, волосся знову стане жирним ще швидше. Мийте голову раз на два-три дні. 

Використовуйте шампунь та кондиціонер

Вибирайте шампунь https://revitalash.ua/catalog/hair-collection, що оптимізує здоров’я шкіри голови шляхом, очищає його, зміцнює та захищає від екологічного стресу. Зазвичай достатньо мити шампунем лише шкіру голови. Довжина і кінчики волосся достатньо очищаються при ополіскуванні. 

Кондиціонер дуже важливий для будь-якої структури волосся. Після миття голови його наносять масажними рухами на кінчики та довжину волосся, а через певний час знову змивають. 

Пам’ятайте про маску для волосся

Якщо і є щось, чого вашому волоссю не може бути забагато, то це волога. Використовуйте маску для волосся. Наносіть її на зволожене волосся, залишайте маску на волоссі на стільки часу, скільки вказано на упакуванні, але не перевищуйте час нанесення, щоб досягти максимального ефекту. 

Не приймайте занадто гарячий душ

Висока температура води висушує волосся і робить його ламким. Краще мити голову теплою водою, щоб захистити дорогоцінну кутикулу волосся.

Не витирайте волосся насухо

Не витирайте волосся інтенсивно рушником після миття. Обережно промокніть волосся, адже вологе волосся завжди дуже чутливе та легко ламається.

Для розчісування вибирайте гребінець

Розчісуйте мокре волосся гребінцем, бажано з широкими зубчиками. Це забезпечить дбайливий догляд. Використовуйте також незмивні кондиціонери або спреї для розплутування.

Правильно сушіть волосся

Як і надто гаряча вода, надто висока температура фена також пошкоджує структуру волосся. Краще сушити феном на кілька хвилин довше, ніж ризикувати пошкодженим волоссям.

Регулярно стрижіть волосся

Волосся потрібно стригти регулярно. Вчасний візит до перукаря врятує ваше волосся віл ламкості.

Загальні поради по догляду

  • Спіть на шовкових або атласних наволочках. Шовковиста текстура дозволяє волоссю вільно рухатися, тому воно не ламається і не скуйовджується під час сну.
  • Зволожуйте волосся протягом дня за допомогою спрею, що зволожує.
  • Розчісуйте волосся до 2 разів на день, щоб позбутися “мертвого” волосся. Використовуйте спеціальну щітку проти ламкості волосся.
  • Не зав’язуйте волосся гумками.
  • Уникайте тривалого перебування на сонці.

Харчуйтесь збалансовано

За допомогою збалансованого харчування та здорового способу життя ви можете подбати про своє волосся зсередини, адже, так само як і шкіра, стан волосся та шкіри голови тісно пов’язаний з вашим особистим стилем життя. Приймання добавок також може мати позитивний ефект. Обов’язково проконсультуйтесь з лікарем.