Чому важливо не соромитися — як допомагають секс-іграшки

Зміст

Секс іграшки більше не являються табу чи те чого варто соромитися. Більшість людей використовує їх для того щоб урізноманітнити сексуальне життя і отримувати якомога більше задоволення. Хибна думка, що іграшки потрібні лише самотнім людям, адже вони можуть бути ідеальним елементом прелюдії для сімейної пари. Деякі з них також допомагають впоратися із сексуальними розладами, наприклад, передчасна еякуляція та еректильна дисфункція.

Safe Your Love сексшоп, який відомий різноманітним асортиментом: вібратори, кульки для гейш, презервативи від відомих брендів, мастурбатори для чоловіків, масажери для клітора, вібратори для пар, еротична білизна, препарати, що посилюють відчуття під час статевого акту. Також в асортименті присутні гелі, які полегшують проникнення, наприклад, лубріканти, та багато інших продуктів.

Які іграшки потрібні для яскравих вражень?

В Інтернет-магазині Safe Your Love ви можете придбати іграшки, які допоможуть урізноманітнити сексуальне життя:

Іграшки для неї

 • Кліторний стимулятор: забезпечує точкове та потужне збудження клітора, що може призвести до інтенсивних оргазмів.
 • Вагінальні кульки: підвищують тонус м’язів та стимулюють кровообіг у вагінальній ділянці, що покращує сексуальне задоволення та здоров’я статевих органів.
 • Вакуумний вібратор: надає двоїстий ефект, комбінуючи вакуумну стимуляцію з вібрацією.

Іграшки для нього

 • Яйце-мастурбатор: надає реалістичне відчуття та інтенсивну стимуляцію пеніса.
 • Вібромасажер простати: забезпечує точкову стимуляцію простати, що поліпшує сексуальне задоволення та відновлює здоров’я простати.
 • Ерекційні віброкільця: підвищують потужність та тривалість ерекції, а також стимулюють клітор партнерки під час сексу, що може поліпшити задоволення обох партнерів.

Іграшки для пар

 • Вібратор-масажер для пар: надає можливість обом партнерам одночасно насолоджуватися вібрацією та масажем, сприяючи інтимному спілкуванню та спільному задоволенню.
 • Анально-вагінальний вібратор: дозволяє одночасно стимулювати вагіну та анус.
 • Вібратор для пар з пультом: надає можливість партнеру керувати вібрацією пультом з віддаленої відстані, що додає експериментування та збільшує інтимні можливості для обох партнерів.

Електростимуляція

 • Затискачі для сосків: надають можливість стимулювати чутливість сосків під час інтимної гри.
 • Вагінальні кульки для міостимуляції: підвищують тонус м’язів та стимулюють кровообіг у вагінальній ділянці

Також в асортименті є подарункові набори. Обираючи набір для себе ви зможете зекономити кошти, або зробити оригінальний презент, тому хто цього не очікує. 

Чи варто засмучуватися, якщо хтось з рідних чи друзів знайшов інтимні аксесуари?

Якщо ви чуєте, як люди висловлюють негативне ставлення до застосування інтимних іграшок та вібраторів, та навіть наймаються вас присоромити, то треба відстоювати свою позицію адже це ваше особисте рішення, яке варто поважати.

Ймовірно, ці люди просто не мають досвіду користування ними або повірили у розповсюджені міфи, які не мають нічого спільного з правдою. Важливо відкинути стереотипи і допомогти їм зрозуміти, що це, в першу чергу, засіб для задоволення, а не щось непристойне чи неприйнятне.