Сексуальні темпераменти не співпадають: що робити?

Зміст

В ідеальних стосунках душевна гармонія доповнюється гармонійними сексуальними стосунками. Але так буває вкрай рідко, а домогтися порозуміння в сексі можна лише налагодивши перше.

Тривалі стосунки без проблем у сексуальній сфері трапляються вкрай рідко. Секс, як правило, буває ідеальним тільки в період закоханості, коли почуття гострі, а бажання неприборкані. Коли перша пристрасть пройде, бажання партнерів починають відповідати їхній природній потребі, тобто, темпераменту. Одному партнеру достатньо сексу раз на тиждень, а другий готовий займатися цим щодня. Чи можлива гармонія у сексі в такому випадку?

Типи сексуальних темпераментів

Існує три типи сексуальних темпераментів: низький, середній, високий. Найчастіше можна зустріти середній сексуальний темперамент – бажання займатися сексом виникає 3-4 рази у тиждень. У випадку з низьким темпераментом говорять про секс 1 раз на місяць. В останньому випадку люди можуть бути абсолютно байдужими до інтимних відносин. Але найскладніше тим, хто має високий темперамент – вони готові робити це щодня і не один раз.

Темперамент у сексі не постійний і змінюється з віком. Як правило, у чоловіків потреба в сексі зменшується з віком, а от у жінок навпаки сексуальна активність зростає. Розкажемо про кожен з видів темпераменту докладніше.

Високий темперамент

Як правило, це активні і товариські люди. Статеве дозрівання в порівнянні з однолітками у них настає раніше, тому статеве життя починається рано. Секс для таких людей стає частиною стосунків. Для гіперактивних людей прелюдія відіграє незначну роль, а задоволення вони одержують від самого процесу. У стосунках з людьми, які мають високий сексуальний темперамент, не варто розраховувати на чуттєвість і ніжність – їх цікавить результат і техніка його досягнення.

Згасання високого темпераменту відбувається дуже повільно, а жінки з підвищеною сексуальною активністю дуже приваблюють чоловіків, навіть, якщо вони не мають яскравої зовнішністі і мало приємні у спілкуванні.

Низький темперамент

Для них секс – другорядний. Щоправда, таких людей, як і тих, хто має високий темперамент, – не більше 10%. Статевий розвиток у людей з таким темпераментом починається пізно. Що ж до сексу, його цілком можуть заміняти поцілунки, обійми, хобі. Емоційності та ініціативи від них чекати не доводиться, займаються сексом заради виконання боргу, можуть імітувати оргазм. Не забувайте, що причини відсутності бажання можуть бути в психологічних проблемах, комплексах, порушеннях здоров’я.

Середній темперамент

Більшість людей має середній сексуальний темперамент. Вони займаються сексом регулярно, бажання з’являється з певною періодичністю. Інтимні відносини не є для них гострою життєвою необхідністю, але відмовитися від них вони не можуть.

Люди із середнім темпераментом отримують від сексу не лише фізичне, а й емоційне задоволення. У сексі їм важливо все: прелюдія, почуття під час статевого акту. Середньостатистична регулярність статевих стосунків у таких людей – 3 рази на тиждень.

рідкі вібратори

Методи вирішення сексуальної несумісності у відносинах

Різницю сексуальних темпераментів можна компенсувати. Не існує загального рецепту, який би допоміг усім без винятку парам. При невеликій невідповідності темпераменту і хороших взаєминах досягти гармонії в сексі неважко. Насамперед, не забувайте, що темперамент – особливість кожної людини, тому рішення в цьому випадку мають бути конструктивними.

Що ж до низького темпераменту, потрібно розібратися у причині відсутності сексуального потягу. Вона може бути не лише вродженою характеристикою. Найпоширенішими причинами можуть бути невдалий досвід, сильні переживання під час сексу, невпевненість у собі.

Найчастіше досягти гармонії у відносинах за невідповідності темпераменту допомагають зміни у інтимних відносинах. Першим кроком є усвідомлення того, що жоден із партнерів не несе провини за свої індивідуальні уподобання щодо регулярності сексу.

Не соромтеся разом досліджувати свою сексуальність, щоб розробити власну унікальну мову кохання. Навіть невеликі кроки можуть вплинути, тому важливо усвідомлювати позитивні моменти і заохочувати свого партнера, коли він приносить вам задоволення так, як ви цього хочете.

Ключем до усунення несумісності можуть бути більш тривалі попередні ласки. Вони дозволять підготуватися, розбудити бажання у менш темпераментних партнерах, а більш темпераментні згодом навчаться контролювати своє лібідо, насолоджуючись кожним моментом, отримуючи більше задоволення від близькості.

Велику допомогу при сексуальній несумісності надають товари із секс-шопу. Інтимні іграшки дозволяють підняти градус відносин, заповнити прогалини, які виникають через різницю потенціалів. Вирівняти їх допоможуть рідкі вібратори, які представляють собою збуджуючи засоби, які можуть пробудити бажання. 

Різний сексуальний темперамент не повинен перешкоджати вашому бажанню бути разом. Насамперед, ви повинні розібратися у стосунках. Якщо у вас є проблеми в інших, крім сексу, сферах – ви ніде не буваєте разом, немає нормального побуту тощо, жінці дуже важко змусити себе займатися сексом з людиною, яка має вищий темперамент. Тим більше, що сексуальне бажання після вирішення інших непорозумінь може знизитися. Ключем до гармонізації відносин є діалог між партнерами, бажання залишатися разом.