Для якої діяльності буде актуально використовувати 3D принтер

Зміст

Технологія 3D друку швидко розповсюджується у різних сферах та зможе поліпшити процес виробництва дизайнерам, інженерам, архітекторам, лікарям, в особливості стоматологам. Завдяки своїй доступності та зростаючій кількості матеріалів, що можуть використовуватися для друку, вона стала доступна для широкого кола людей, включаючи галузі від освіти до виробництва. В інтернет-магазині SeTrade обладнання для 3d друку відрізняється високою якістю та невеликою ціною, тому кожен зможе придбати для себе цей інструмент та впровадити його у свою медичну діяльність. 

Особливості принтера 

Сьогодні 3d принтер придбати не є проблемою для багатьох людей, адже він дуже доступний. Враховуючи, що через його використання ви зможете значно підвищити продуктивність на своїй роботі, одного разу вкласти гроші у принтер – це буде розумне рішення для багатьох. Для реалізації своїх задумів, звертайте уваги на наступні особливості принтера: 

 • Самі популярні типи принтера, які доступні для багатьох – це FFF/FDM, який використовує пластикові нитки, що плавляться та наносяться шар за шаром, а також модель SLA, що використовує смолу, яка під час виробництва затверджується лазером або іншим джерелом світла. 
 • Звертайте увагу на те, наскільки точні вироби може друкувати принтер. Вимірюються вони в мікронах або міліметрах. Не всім підійдуть принтери, що здатні максимально деталізовано друкувати, замість того оберіть простий принтер для швидкої реалізації прототипів.
 • Деякі принтери підтримують різноманітні матеріали, такі як різні види пластику, метал, кераміка. 
 • Для підтримки точного друку використовується якісна система охолодження, яка вбудована навіть в класичні моделі принтерів.

Кому буде корисний принтер 

Спеціалісти багатьох професій могли б вигадати чому саме їм потрібен 3d принтер, адже він може зробити майже будь-яке діло цікавішим та продуктивнішим. Проте найчастіше вони знаходять застосування в професіях: 

 • Стоматології, де потрібно друкувати зубні імпланти. 
 • Дизайнерів та інженерів для виготовлення прототипів деталей та виробів для тестування. 
 • Архітекторів, розробників дизайнеру інтер’єру. Моделювання будівельних проектів та виготовлення макетів стає набагато простіше редагувати. 
 • В освіті активно використовується принтер для навчання студентів основам дизайну. 
 • Ювелірів, що створюють власні дизайни та завжди знаходяться в пошуку унікальних моделей.
 • Медичних напрямків. Виготовлення моделей органів для навчання та планування хірургічних втручань – важлива місія, для медичного напрямку. 
 • Пов’язаних з промисловістю та виробництвом. Часто потрібно виготовляти різноманітні деталі, які допоможуть повноцінно завершити процес.

3d друк активно охоплює майже всі ґалузі сьогодні, тому якщо ви ще не вигадали актуального застосування для нього у своїй професії, це дуже ймовірно скоро відбудеться.