Холодильники Веко — корисна інформація 

Зміст

Холодильник один з найважливіших побутових приладів. І якщо без мікрохвильової печі або мультиварки можна тимчасово обійтися, то без холодильника ніяк. Якщо ви зараз в пошуку цього приладу, радимо звернути увагу на холодильник Beko BCNE400I35ZS, який представлений в багатьох магазинах техніки. Це ідеальна модель, в якій поєднано все найкраще — сучасний, елегантний дизайн, надійність та довговічність. 

Чим особливий холодильник Веко

Холодильники Веко — це якість перевірена роками та тисячами задоволених користувачів. Виробник не зупиняється на досягнутому та впроваджує все нові функції та можливості в свою техніку. Обираючи холодильник даного виробника ви можете бути впевнені, що прилад прослужить не один десяток років. Крім того, поломки, які відбулися протягом гарантійного терміну служби, компанія повністю бере на себе. 

Холодильник Beko BCNE400I35ZS обладнаний подвійною системою охолодження NeoFrost. Що означає подвійна система охолодження? Кожен відсік забезпечений своїм охолодженням. Перевага в тому, що така система крім охолодження забезпечує захист від розповсюдження неприємних запахів або їх змішування. Таким чином продукти довше залишатимуться свіжими та не будуть мати неприємних запахів.

Холодильник Беко практично безшумний завдяки спеціальному компресору інверторного типу. Така конструкція забезпечує енергоекономічність, краще охолодження і низький рівень шуму та вібрації.

Завдяки інноваційній технології Harvest Fresh фрукти та овочі довше залишатимуться свіжими, а також зберігатимуть в своєму складі всі мікроелементи і такий важливий вітамін С.  Триколірне підсвічування імітує денний цикл сонячного світла:

  1. Вранці світло блакитне; 
  2. Вдень — зелене;
  3. Ввечері — червоне.

Даний відсік розташований на нижній полиці холодильної камери. Температура тут тримається в межах 0-3 градуси за Цельсієм. Саме це має такий чудодійний вплив на продукти.

Переваги холодильника Beko BCNE400I35ZS

Якщо в пошуках холодильника ви зупинили свою увагу саме на бенді Beko, то радимо придивитися саме до цієї моделі. Холодильник Beko BCNE400I35ZS має численні переваги:

  • Відмінно підходить для будь-якої сімʼї, адже здатний вмістити в себе чималий запас продуктів;
  • Має стильний та мінімалістичний дизайн;
  • Сенсорна панель дозволяє зручно керувати функціями холодильника — регулювання температури, запуск режиму «посилене охолодження» та інші;
  • Режим відпустка для додаткової економії електроенергії. При цьому холодильна камера відключається, а морозилка продовжує працювати;
  • Інноваційна система заморожування попереджає намерзання льоду на продуктах та шухлядах;
  • LED-підсвітка забезпечує якісне освітлення всього холодильника. Яскравість освітлення також можна регулювати.

Це лише частина всіх переваг цієї моделі бренду Беко. Одне знаємо точно, придбавши такий холодильник ви точно залишитесь задоволені. Обирайте холодильники Beko і ваші продукти завжди будуть свіжі та смачні!