Корпоратив у горах: як провести час із колегами цікаво?

Зміст

Чуючи про корпоратив, багато хто починає думати про похід у ресторан чи посиденьки в офісі. Погодьтеся, що це не цікаво, і не приносить жодних емоцій. Набагато цікавіше вирушити у гори. Святкувати корпоратив у Карпатах у https://izki.ua/korporatyvy-v-karpatah-komandni-zmagannya-team-building/ відмінне рішення, яке дозволить вам розслабитися та провести час цікаво. Корпоратив у горах – це не лише можливість відпочинку, а й можливість зробити колектив дружнім.

Карпати пропонують багато варіантів для найцікавішого відпочинку. Наприклад, можна провести захід біля курорту з басейном. Навколо вас будуть величні гори, зелений ліс, а ви зможете проводити час біля басейну. Залежно від вибраної програми розваги відрізнятимуться. Бажаєте оцінити всі переваги корпоративу у горах? Тоді вибирайте еко відпочинок на курорті «Ізки», і ви отримаєте позитивні емоції.

Види корпоративного відпочинку

Не хочете святкувати на території готелю? Ви можете відправитися в похід, адже західна частина країни багата на гарні місця. Можна вибрати корпоратив-екскурсію, і покататися автобусом місцевістю, слухаючи легенди екскурсовода. Може, вам буде цікаво піднятися на полонину Боржава? Її максимальна висота 1681 м, але йти пішки не доведеться, оскільки можна піднятися підйомником. Ви зможете зробити гарні знімки на згадку.

Піднявшись, ви зможете зробити пікнік та провести час, оглядаючи неймовірні краєвиди. Якщо ви піднялися на полонину, то не забудьте відвідати водоспад Шипот, який вважається одним із найкрасивіших у Карпатах. Кришталева вода дозволить вам освіжитися в спекотний день і продовжити похід. Ваша команда любить активний відпочинок? Тоді можна організувати подорож на велосипедах. Розваг для корпоративного відпочинку в горах багато, тож нудьгувати не доведеться.

Як закінчити корпоратив?

Після насиченого проведення часу хочеться смачно поїсти і відпочити. Тому, заздалегідь оберіть курорт, який зможе забезпечити харчування та комфортні номери з видом на гори. Тривалість корпоративного відпочинку може відрізнятися залежно від побажань. Деякі приїжджають на кілька днів, інші на тиждень. Ви можете вибрати будь-який формат відпочинку: екскурсії, походи, розважальна програма курорту. Після такого відпочинку команда стане дружньою, і продуктивність праці збільшиться.

Скільки коштує корпоратив у горах? Тут немає однозначної відповіді, тому що все залежить від обраного курорту та формату проведення відпочинку. Ніхто не стане сперечатися з тим, що провести час із колегами набагато цікавіше у горах, ніж за столом у кафе. Обирайте для своєї команди цікавий відпочинок, і продуктивність праці збільшиться.