Лазерна епіляція у Львові: ваш ключ до бездоганної шкіри

Зміст

Лазерна епіляція — найбільш нетравматична процедура з видалення небажаного волосяного покриву. Під час та після маніпуляцій на шкірі немає сильних подразнень, почервонінь, опіків, наривів чи порізів, які спричиняють інші методи. Крім того, проходження повного курсу дає можливість забути про волосся на тілі й обличчі на декілька років. Саме тому лазерна епіляція у Львові так популярна.

5 причин чому лазерне видалення волосся — найкраще рішення

У цієї процедури є багато переваг. Найголовніші з них такі:

  1. Безболісність. Під час сеансу немає болю чи інших неприємних відчуттів. Лише легке поколювання, коли лазер проникає в шкіру. Крім того, для людей із дуже високою чутливістю передбачена місцева анестезія.
  2. Відсутність врослих волосків. Ця проблема виникає через неправильне виривання волосяної цибулини, коли її частинка залишається під шкірою, та ущільнення самої шкіри. Під час епіляції лазером такого не стається. Навпаки, лазерна обробка — одна з найкращих методик для видалення врослого волосся.
  3. Довготривалий ефект. Процедура проводиться курсами. Як правило, у середньому потрібно 6-10 сеансів, щоби позбутися волосяного покриву на роки. Комусь може знадобитися менше, комусь — на 1-2 більше. Усе залежить від індивідуальних показників організму. Пройшовши курс, клієнти позбавляються волосся на 5-7 років. Але якщо проходити підтримуючі сеанси 1-2 рази на рік, волосяні фолікули не відновляться ніколи.
  4. Невисока вартість. Загальна ціна лазерної епіляції за курс завжди менша, ніж пожиттєва щомісячна оплата видалення волосяного покриву воском або цукровою пастою.
  5. Легкий догляд та підготовка. Щоб відвідати наступний сеанс, не потрібно чекати, поки волосся відросте на певну довжину. Його можна сміливо видаляти бритвою, коли заманеться, бо процедура однаково проходить тільки на гладкій шкірі. Також не доведеться турбуватися про скрабування, щоб уникнути врослих волосків.

Додаткова корисна дія лазеру на шкіру

Лазерне видалення волосся має і іншу дію на шкіру. Існують декілька різновидів лазерів для різного типу волосків: діодний, александритовий, неодимовий. Останній не тільки допомагає позбутися темного жорсткого волосся, а ще розгладжує шкіру та вирівнює її тон. Звісно, ним не можна замінити призначені для такої дії косметологічні процедури, але, погодьтеся, це достатньо приємний бонус до лазерної епіляції.