“Манчестер Сіті” підписав захисника “Лейпцига” Йошка Гвардіола

Зміст

“Манчестер Сіті” оголосив про трансфер захисника Йошка Гвардіола з “Лейпцигу”.

Стало відомо, що Йошко Гвардіол стане гравцем “Манчестер Сіті”. Так, “Лейпциг” та “Манчестер Сіті” домовилися про трансфер 21-річного захисника. Клуби офіційно оголосять про це найближчими днями. Наступний матч “Манчестер Сіті” запланований на 11-те серпня проти “Бернлі”. БК Fansport UA пропонує на перемогу підопічних Гвардіоли коефіцієнт 1.31, вікторія їхніх суперників оцінюється в 10.9. 

Контракт з Йошко укладено на п’ять років. Сума переходу склала 90 мільйонів євро плюс 10 мільйонів як бонуси. 21-річний хорват став найдорожчим захисником в історії.

Головний тренер “Манчестер Сіті” Пеп Гвардіола висловився про майбутній перехід захисника Йошка Гвардіола з “РБ Лейпциг”.

Наставник “міщан” вважає, що у нового гравця дуже чудове прізвище. Наразі Йошко проходить медичне обстеження. Усі вже знають, що він перейшов до “Ман Сіті”. Тож Гвардіола сподівається, що вони зможуть закрити угоду протягом кількох годин чи днів.

Також Пеп розповів, що для його клубу покупка футболіста завжди обходиться на 10-15 млн фунтів дорожче лише тому, що вони “Манчестер Сіті”.

Коли хтось хоче підписати важливих для “міщан” гравців, він має зробити пропозицію – а цього поки що не сталося, розповідає головний наставник “Манчестер Сіті”. Коли це станеться, англійський клуб боротимемося за те, щоби продовжити з футболістами контракти, зберегти їх. Так було з усіма їхніми футболістами з першого дня, зауважує Гвардіола.

У випадку з Бернардом і Кайлом, Пеп каже, що багато разів за останні місяці і навіть роки заявляли, наскільки ці футболісти важливі для “Ман Сіті”, наскільки таких гравців хочуть бачити в складі команди та на полі.

Гвардіола додав, що не знає, що буде далі, але нічого не станеться, якщо клуби не досягнуть угоди, бо це дуже важливі для них футболісти. Коли “Манчестер Сіті” втрачає таких гравців, доводиться виходити на ринок і шукати їм заміну, а подібні гравці коштують не 10 млн. фунтів, не 20, не 30, не 40 і не 50, розповідає головний тренер.

А англійському клубі потрібні ці гроші для того, щоб витратити їх на інших гравців, щоб зробити команду якомога сильнішою та готовішою захищати завойовані трофеї, сказав Гвардіола.