Переваги використання акрилового каменю у ванній кімнаті: довговічність та естетика

Зміст

Популярність акрилового каменю як матеріалу для стільниць та інших деталей меблів пояснюється багатьма перевагами. Однорідна й щільна структура матеріалу дозволяє уникати появи тріщин і пустот. Завдяки цьому вироби зі штучного каменю надійно захищені від попадання всередину бактерій, бруду, вологи або жиру. Це гарантує підвищену гігієнічність і тривалий термін служби матеріалу. До того ж акриловий камінь екологічний: він не має радіаційного фону та безпечний для довкілля. Саме тому так часто зустрічаються як ванни зі штучного каменю, так і стільниці у ванну зі штучного каменю. Акриловий камінь навіть рекомендується до встановлення у медичних та шкільних установах. 

Використання акрилового каменю у ванній кімнаті має численні переваги:

  1. Естетика.  Акриловий камінь відрізняється сучасним та привабливим зовнішнім виглядом, що додає ванній кімнаті елегантного вигляду.
  2. Водонепроникність. Вироби з акрилового каменю не вбирають вологу, тому це ідеальний варіант для ванних кімнат, де постійно волого.
  3. Довговічність. Матеріал дуже міцний і стійкий до подряпин, ударів та інших механічних пошкоджень. Так, акрилові мийки довго служитимуть вам без втрати естетичного вигляду.
  4. Легке встановлення. Акриловий камінь легший і менш обтяжливий, ніж природні камені або кераміка, що полегшує процес встановлення. До того ж його легко обробляти та адаптувати до різних форм і розмірів.
  5. Гігієнічність. Акриловий камінь гладкий і не має швів, тому за ним легко доглядати. А на самих виробах не утворюється пліснява. 
  6. Реставрація. У разі появи дрібних подряпин чи потертостей, мийки зі штучного каменю можна відновити та відполірувати.
  7. Варіативність дизайну. Акриловий камінь може бути виготовлений у будь-якому кольорі. Це дозволяє створити унікальний та неповторний стиль для вашої ванної кімнати. 

Вироби з каменю від Transstone підійдуть тим, хто хоче додати елегантності та розкоші своєму інтер’єру.  Тож якщо ви шукаєте довговічний і естетично привабливий матеріал для ванної кімнати, акриловий камінь — це найкращий вибір.

Вироби з каменю від Transstone

Transstone представляє світові бренди керамограніту, широкоформатного керамограніту, HPL-плит, акрилового та кварцового каменю. Компанія не лише пропонує широкий вибір матеріалів для виготовлення виробів зі штучного каменю, зокрема стільниць, мийок та меблів, але й приймає індивідуальні замовлення. Партнери Transstone готові зробити стільницю, раковину, підвіконня, сходи, інші вироби з каменю і керамічних плит за проєктом будь-якої складності у будь-якій точці України.