Послуги сучасної клініки «Уросвіт» у Львові

Зміст

Звичка дбати про здоров’я повинна бути у кожного. На жаль, далеко не завжди готові слідкувати за самопочуттям. До лікаря звертаємося тільки коли вже спостерігаються явні ознаки захворювання. Саме для цього працює медичний центр “Уросвіт” у Львові, де кожен зуміє знайти професійне лікування і підтримку профілактичного характеру. 

У клініці пацієнти можуть пройти всі типи лікування захворювань, що відносяться до урології. Головна спеціалізація направлена процес лікування сечокам’яної хвороби. Лікування проводиться з використанням сучасного обладнання. Завдяки такому обладнанню виходить видаляти камені різної локалізації без необхідності хірургічного втручання. 

Після проведення консультації уролога, вийде розібратися, щоб вирішити ті питання, що хвилюють. Важливо розуміти, що займатися здоров’ям повинні спеціалісти, які розбираються у подібному. Допоможуть не тільки провести профілактику, але і назначать максимально ефективне лікування. 

З чого починається процес лікування у Львові? 

Для початку, досвідчені лікарі урологи повинні призначити необхідні аналізи, обстеження. Таким чином  можна провести діагностику з максимальним ефектом. Після чого, вже обговорюється можливості лікування, що стануть найбільш доречним. 

Медичний центр «Уросвіт» має багато профілів. Є можливість замовити обстеження ультразвуком, що досліджує різні системи організму. У медичному центрі мають змогу пройти лікування пацієнти з усіх куточків України, також надаються послуги іноземцям. 

Як вже говорилося раніше, медичний центр має багато профілів. Серед них, можна виділити наступні:

  • Можна пройти процедуру, яка видаляє кораловидні камені нирок завдяки проколу;
  • Лікуються чоловічі захворювання. Це може бути аденома простатиту, імпотенції. І це все робиться без втручання хірурга;
  • Проходження ефективного методу огляду уретри, сечового міхура. Проводиться така процедура для діагностики, коли виникає кров у сечі;
  • Якщо потрібне оперативне втручання, тоді тут пропонують широкий вибір хірургічних операцій. Проводять операції висококваліфіковані лікарі;
  • Також у лікарні проводять уретроскопію, яка допомагає оглядати сечовід, щоб провести діагностику новоутворень, камінні сечоводу;
  • Можливі процедури для діагностики, щоб отримати чітку інформацію про те, як функціонує сечостатева система. 

Це далеко не весь перелік тих послуг, які надає урологічна клініка «Уросвіт». 

Записатися на консультацію у зручний час 

Для того, щоб залишити заявку, достатньо зайти на сайт і зробити запит. Якщо клієнт бажає, тоді має змогу одразу зателефонувати за вказаними номерами, отримати відповіді на поставлені запитання.