Реставрація авторитету сайту в очах пошукових систем

Зміст

Лідерські позиції у видачі Google – запорука стабільного потоку цільових відвідувачів та бізнесу в інтернеті. Однак раптом ресурс починає стрімко втрачати свої позиції, трафік падає у кілька разів за лічені місяці. І ось вже замість панорами успіху за вікном ви бачите щільну стіну сайтів-конкурентів, які витіснили вас з топу.

Якщо ви переживаєте схожу ситуацію, то скоріш за все на вас наклали санкції такі фільтри як Pinguin, Panda та т.п. Однак не слід опускати руки та втрачати надію. Є способи та певні стратегії, щоб вивести ваш сайт з-під фільтрів пошукових систем

Досвід команди SEObanda допоможе вам не тільки реабілітувати авторитет сайту в очах пошукових систем, але і повернути втрачені позиції в рейтингу та відновити органічний трафік. 

Розуміння причин падіння позицій сайту

Для того, щоб придумати план та стратегію виведення вашого сайту з-під фільтрів, необхідно спочатку зрозуміти причини зниження рейтингу. Для нас ретельний аналіз ситуації є першочерговим кроком для подальшої реабілітації сайту та повернення його в топ.

По-перше, Google постійно змінює правила ранжування веб-сайтів. Зокрема, останні роки акцент переноситься на задоволення потреб користувачів (User Experience), швидкість та адаптивність. Тому ми в компанії SEObanda постійно слідкуємо за оновленнями алгоритмів пошукових систем, щоб своєчасно скорегувати план SEO-оптимізації вашого бізнесу.

По-друге, причиною можуть бути внутрішні проблеми юзабіліті, UI/UX дизайну, технічної оптимізації та індексації сайту. Також нерелевантна інформація, або дублювання контенту чи сторінок також можуть призвести до санкцій з боку пошукових систем. Недоліки стають особливо відчутними на фоні прогресу конкурентів. Для ретельної діагностики проблем сайту, які призвели до втрати позицій, ми проводимо технічний аудит і аналіз якості та релевантності контенту. 

Оптимізація вашого контенту

Коли сайт потрапляє під фільтри Google та втрачає позиції у зв’язку із невідповідністю алгоритмам ранжування, унікальний корисний контент стає одним з найдієвіших інструментів для відновлення індексування та видимості в пошуку.

Ексклюзивна, якісно підготовлена інформація, що насправді вирішує завдання та проблеми користувачів відповідає вимогам алгоритмів до контенту. Це дозволяє знову отримати прихильність пошукових систем та покращити позиції.

Ми дотримуємось ефективної стратегії оптимізації контенту та підбору ключових слів, коли ваш сайт потрапляє під фільтри пошуковиків і втрачає видимість:

  1. Спочатку ми досліджуємо семантичне ядро конкурентів та оцінюємо перспективність запитів для отримання трафіку.
  2. Далі зосереджуємо зусилля на довгому хвості через меншу конкурентність та створення релевантної інформації під голосові запити цільової аудиторії. Текст створений на основі латентно-семантичного індексування дозволить повернути трафік з органічного пошуку. 
  3. Також допомагаємо посилити внутрішню перелінковку та оптимізуйте сніпети під обрані ключові слова. Це допомагає покращити індексацію сторінок пошуковими системами.

Технічна оптимізація веб-сайту

Для нас в компанії SEObanda технічна оптимізація сайту набуває особливого значення, коли ресурс потрапляє під фільтри пошукових систем та втрачає позиції у зв’язку з невідповідністю алгоритмам ранжування. Адже саме безперебійна робота сайта, коректна індексація сторінок та інші технічні показники є критично важливими для сприйняття якості сайту пошуковим роботом та отримання схвальної оцінки від Google.

Складові технічної оптимізації для виведення вашого сайту з-під фільтрів:

  • Покращуємо швидкість завантаження сторінок за рахунок оптимізації зображень або мініфікації коду тощо.
  • Перевіряємо наявність адаптивності під мобільні пристрої та за необхідністю коригуємо коректне відображення контенту зі смартфонів та планшетів.
  • Усуваємо биті посилання та непрацюючі сторінки, перевіряємо коректну індексацію усіх URL.

Ми дотримуємося сучасних технічних стандартів, що гарантовано повернути сайт у індекс та покращити його позиції.

Побудова якісних посилань

Якісний лінкбілдинг може значно прискорити вихід сайту з-під фільтрів та відновлення колишніх позицій. Ключовими факторами є релевантність та авторитетність посилань.

Для нас найперспективніші джерела, які ми шукаємо –  це тематично споріднені ресурси з високим трафіком та довірою користувачів і пошукових систем.

Особливо ефективними є посилання з авторитетних ЗМІ, топових блогів, довірених ресурсів в вашій ніші. Саме вони здатні справити миттєвий позитивний вплив на репутацію сайту в очах Google.

Ми не використовуємо штучні маніпулятивні посилання з підозрілих джерел, адже вони навпаки можуть поглибити покарання.

Висновки

Отже, навіть найуспішніші сайти не застраховані від раптової втрати позицій в пошуку. І процес відновлення авторитету вашого веб-ресурсу — це не швидкісний спринт, а скоріше марафон з постійними удосконаленнями та адаптацією до змінюваних алгоритмів пошукових систем. 

Комплексний аналіз проблем, системна SEO-оптимізація, якісний контент, технічні удосконалення та робота над репутацією разом з командою SEObanda дозволяють поступово реабілітувати сайт та повернути його у топ.