Управління проектами – методи та інструменти

Зміст

Управління проєктом— чудове рішення здійснити оптимізацію використання ресурсів, збільшити кількість партнерів і клієнтів, підвищити привабливість компанії, забезпечити максимальне фінансове зростання. У цій статті ви дізнаєтеся про методи управління проєктами та програми, які використовуються при управлінні.

Методи управління проєктами

Хочете навчитися володіти інструментами та методами управління? Тоді вам точно варто пройти курс управління проєктами від компанії КРОК. Мета курсу, що має назву “Магістр менеджменту проєктів і процесів”, гарантує якісну підготовку фахівців. Програма підійде для медичних закладів, ІТ компаній, комерційних фірм, освітніх установ та інвестиційних фондів. 

Загалом існує п’ять найкращих методів управління: Waterfall, Agile, Scrum, Kanban і Lean. 

  1. Waterfall— найпопулярніший метод, який називається каскадним або іншими словами — класичним. До основних переваг належить легкість розподілу роботи на етапи та можливість дотримання звітності. Недоліки: у вас не буде можливості коригувати процес роботи під час створення проєкту.
  2. Agile— це гнучкий метод управління, який ділиться на два методи: Scrum і Kanban. Метод управління проєктами, під назвою Agile, має перевагу — можливість коригувати план під час роботи. Існує один недолік — реалізація проєкту може значно затягнуться (через те, що немає чіткого плану розробки проєкту)
  3. Метод Lean забезпечить швидкість створення проєкту і дасть розуміння про те, подобається покупцям продукт чи ні.

Замовити курс управління проектами — чудове рішення.

Програми для управління

Нижче представлено найкращі програми для управління проектами.

  1. Microsoft Project — це програма, яка представляє зручні інструменти, включно з діаграмою Ганта, готовими шаблонами, а також дає можливість ставити завдання і підзадачі.
  2. Trello володіє зручним інтерфейсом, завдяки якому ви зможете керувати не пов’язаними між собою завданнями. Програма Trello— найкраще рішення для великих і маленьких компаній.
  3. GanttPRO, за допомогою якої ви зможете керувати різними видами ресурсів, автоматично побудує і оновить графіки проекту.
  4. Todoist має синхронізацію з календарем Гугл і дає можливість роботи на будь-якому зручному пристрої.
  5. Asana— програма, яка підійде для великих проєктів.

Для того, щоб навчитися користуватися такими інструментами, потрібно пройти курс управління проєктами від організації КРОК.