Використання в косметології ультразвукового скрабера від компанії Alvi Prague

Зміст

У косметології дуже важливо виконувати очищення шкіри. Використання ультразвукових скраберів дозволило створити безпечнішу і водночас більш дієву альтернативу механічному чищенню. Принцип роботи скрабера полягає в подачі ультразвукового сигналу, завдяки якому клітини шкіри, які завершили свій життєвий цикл, ефективно відшаровуються, стимулюється вихід бруду з пір. Метод чищення за допомогою скрабера можна виконувати для будь-яких типів шкіри, а його результативність перевищує традиційні процедури.

Скрабери від чеського бренду Alvi Prague

Чеський виробник пропонує надійний ультразвуковий скрабер, який поєднує в собі найкращі інженерні рішення та має широку функціональність. Використання цього приладу дозволяє значно розширити можливості та проводити більший спектр відповідних процедур. При цьому знадобиться використовувати лише один скрабер, що значно підвищує комфорт роботи для фахівця.

Особливість пристроїв від виробника Alvi Prague полягає в покращеному контролі характеристик ультразвукових хвиль, що створюються. Експлуатація приладу передбачає наявність особливої програми, яка дозволяє використовувати різні функції, необхідні в сучасному кабінеті косметолога.

Сфера використання скрабера

Експлуатація пристрою виконується як багатоцільовий інструмент у різних умовах:

  • у кабінеті косметолога;
  • у клініці;
  • у cпа-салоні;
  • в салоні краси.

Можливості приладу

Процедури, які можуть виконуватися за допомогою ультразвукового скрабера:

  • Глибоке очищення шкіри обличчя. Руйнування та відшаровування огрубілих клітин епітелію. Очищення шкіри від них та шкірних виділень. Спостережуваний ефект можна порівняти з хімічним пілінгом, якому передувало механічне чищення. При використанні скрабера травматичність методу для шкіри набагато менша.
  • Ексфоліація шкірного покриву. Очищення верхніх шарів, відшаровування мертвих клітин. Така процедура дозволяє вирівняти колір обличчя, надати йому здорового вигляду, звузити пори, значно зменшити розмір і кількість чорних крапок, поступово усунути або звести до мінімуму пігментацію.
  • Ультрафонофорез. Створення сприятливих умов для більш ефективного впливу активних препаратів, що вводяться в шкіру. При цьому задіяні глибокі шари. Крім того, шкіра більш ефективно вбирає засоби, що поверхнево наносяться у вигляді сироваток, мазей, емульсій і кремів. Спостерігається покращена адсорбція та депонація на 1-5 годин. Актуально використовувати скрабер для усунення зморшок у вигляді великих сіток, лікування рубців, відновлення виснаженої шкіри, усунення великих слідів пігментації. Результативність цього методу перевищує класичні у 3-5 разів.
  • Мікромасаж шкіри обличчя. Досягається повноцінне насичення киснем клітин, поліпшення кровообігу. Ефект стає помітним миттєво. Відзначається висока результативність ліфтингу, ефективна регенерація клітин. Застосування методу дозволяє усунути дрібні зморшки.

Використання сучасних приладів у вигляді ультразвукових скраберів значно підвищує якість косметологічних послуг. Тому сьогодні вони застосовуються практично повсюдно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *