Як прибрати розширені пори?

Зміст

Якщо вас турбують розширені пори на обличчі, варто записатися на консультацію до косметолога, дерматолога та дізнатися, як можна їх зменшити. Лікар-дерматолог центру Slim у Києві підбере спеціальні процедури, і у вас назавжди зникне ця проблема.

Причини розширених пір

Вони полягають у:

• гормональний збій;

• неправильний догляд за особою;

• алкоголь, прянощі;

• декоративної косметики та ін.

Найчастіше розширені пори помітні на носі, підборідді, щоках, лобі і дається взнаки юним або підлітковим власникам жирного і комбінованого шкірного покриву за рахунок підвищеної активності вироблення себуму в сальних залозах. У пористої шкіри спостерігається груба нерівна поверхня у вигляді апельсинової шкірки. За рахунок розширених пір на шкірі можуть з’явитися комедони з акне.

Звуження пор на обличчі за допомогою косметологічних процедур

Ми можемо зробити косметологічні процедури та прибрати розширені пори, якими страждає особа, після виявлення причин, з яких таке явище трапилося, із протипоказаннями та показаннями.

Потім дерматолог розробляє схему корекції з лікуванням лазерними, апаратними, ін’єкційними процедурами:

1. При лазерному шліфуванні та антиакні світлова енергія впливатиме на шкіру, і верхній шар шкіри оновиться. У неї з’явиться густина, гладкість. Тобто відбудеться омолодження з видаленням назавжди розширених пір, які пошкодили щоки, підборіддя та інші області.

2. За допомогою RF-ліфтінга, як пишуть у своїх відгуках наші клієнти, відбувається видалення розширених пір на обличчі, разом із ущільненням, підтягуванням, вирівнюванням кольору та рельєфу шкіри.

3. Прийомами біоревіталізації та уколами з гіалуроновою кислотою стабілізується робота в сальних залозах з ущільненням та оновленням шкіри.

4. Фракційна мезотерапія з ін’єкцією коктейлів.

Скільки триватиме курс лікування, щоб усунути розширені пори на обличчі і яка ціна – все залежить від ступеня захворювання, великі пори коригуються набагато довше, ніж маленькі.

Як доглядати за шкірою з розширеними порами

Не намагайтеся вдома боротися із такою шкірою. Нічого не вийде. Вона проблемна і їй потрібний професійний догляд.

Пропонуємо пройти консультацію у дерматолога. Лікар вас відправить, якщо побачить гормональний збій до ендокринолога або при проблемах шлунково-кишкового тракту — до гастроентеролога для проведення медикаментозної терапії.

При пористій шкірі не потрібні:

• гаряча вода при вмиванні;

• мило, косметика зі спиртом, крупнозернистий скраб-пілінг;

• жирні креми;

• засмаги;

• алкоголь, кава, прянощі тощо, особливо якщо цим усім зловживати.

Для такої шкіри необхідно ретельне, делікатне очищення, тонізація, зволоження.

Можете зателефонувати нам у центр у Києві та за розширених часів на особі фахівець порекомендує, як їх прибрати, розповість про ціни на послуги та запише на консультацію.