Як створити унікальний гардероб на будь-який випадок життя

Зміст

Під час організації свого гардероба бажано дотримуватися певних правил, які допоможуть вам вдало поєднувати речі між собою та не вагатися стосовно свого вибору. Купити вишиванку Vzhe-Vzhe стане впевненим кроком для створення унікального набору виробів у своїй шафі, з яким ви зможете кожного дня виглядати цікаво та привабливо. 

Що повинно бути в гардеробі 

В гардеробі у кожної жінки, яка прагне відчувати себе вільною, незалежною та водночас по сміливому привабливою, має бути певний набір базових речей, коштом яких вона зможе створювати собі виграшні повсякденні образи. Серед цього набору є: 

  • Біла блуза або сорочка, яку ви можете доповнити у колекції з вишитою сорочкою за посиланням https://vzhe-vzhe.com/, стануть ідеальною впевненою базою у вашому гардеробі. Під неї ви можете одягати все, що тільки вам заманеться: чорні штани, різнокольорову спідницю різної довжини, діловий піджак або костюм, носити її як окремий елемент, якщо придбаєте сорочку на декілька розмірів більше за свій. Простір для створення луків з цим елементом не знає меж: ви будете завжди знати, що гарантовано отримаєте цікавий та сучасний образ коштом стилізації білої сорочки. 
  • Голубі та чорні джинси – універсальний елемент гардероба, який можна носити як на роботу, так і на прогулянку. Зробити образ за допомогою високих підборів можна більш жіночний, в той час як взуваючи під джинси кросівки ви будете виглядати по-сучасному стильно. Поєднувати їх можна з піджаком, тракторним топом, вишитою сорочкою тощо. 
  • Вишиті сукні, які українські майстри сьогодні продають у великій різноманітності кольорів, фасонів, напрямків візерунка. Вишиванка для української дівчини – це не тільки спосіб виглядати привабливо, але й підтримувати свою країну, долучатися до відновлення та шанування традицій свого народу. 
  • Чорна сукня довга або довжини міді – це той самий елемент, який ще на початку ХХ століття винайшла відома дизайнерка та який досі залишається практичним та незамінним виробом на всі випадки життя. Уявіть, що вас несподівано запросили на день Народження, побачення або особливий захід тощо. Не маючи класичної сукні під рукою, ви будете сильно нервувати та намагатися знайти швидке розв’язання проблеми, яку легко можна передбачити коштом придбання заздалегідь стильної сукні, яку ви будете мати про всяк випадок у себе в шафі. 
  • Аксесуари, які пасуватимуть під основні кольори вашого гардероба або будуть в контрасті з ним. Дуже важливо обирати саме такі кольори, які пасуватимуть під тон вашої шкіри, волосся та не викликати візуального перенавантаження у спостерігача. Враховуйте, як часто ви будете використовувати свої аксесуари та чи задовольнять вони вашим потребам у стилі та зручності. 

Обираючи той одяг, який пасує саме нам, а не продиктований модними віяннями, ми можемо створити свій власний, ні на що не схожий стиль.