Чому капсульне нарощування волосся таке популярне

Зміст

Італійське капсульне нарощування волосся належать до категорії гарячого. Для його виконання використовується кератин та термоінструмент. З розплавленого кератину, який має в’язку текстуру, формуються капсули, що з’єднують власне волосся з донорськими пасмами. Ця технологія з’явилася однією з перших і досі утримує пальму першості. Так у чому ж причини популярності капсульного нарощування? Розглянемо це питання докладніше, а тим, хто ще не знає, де виконати капсульне нарощування волосся, рекомендуємо заглянути в салон Zirkova.

Універсальність капсульного нарощування волосся

Сформовані капсули можуть бути класичними, у розмірі мікро та нано. Така різноманітність дозволяє вибрати найоптимальніший варіант з урахуванням типу та кількості волосся клієнта, а також комбінувати декілька розмірів капсул. Найчастіше максимально дрібні кріплення використовуються у скроневій зоні та біля обличчя.

Технологія з використанням мікро та нано капсул дає можливість виконувати нарощування на дуже короткі стрижки з використанням великого об’єму донорського волосся. Гаряче нарощування — це єдиний варіант, що виключає ефект «шапочки» в зоні верхівки, і робить ефект по справжньому натуральним на вигляд. Також капсульний метод може реалізовуватися з будь-яким типом донорського волосся.

Часткове капсульне нарощування волосся

Нарощування може бути як повним, так і частковим. Перший варіант підійде тим, хто бажає отримати додаткову довжину та об’єм, другий — для тих, хто хоче виправити асиметрію стрижки або загустити окремі ділянки, наприклад, скроневу зону. Капсульне нарощування може використовувати як у першому, так і у другому випадку.

До різновиду часткового капсульного нарощування можна віднести креативне, у якому фіксуються окремі яскраві чи контрастні пасма. Даний варіант — чудова альтернатива фарбуванню натурального волосся.

Натуральний результат нарощування волосся

При виконанні капсульного нарощування можливе комбінування кількох відтінків волосся. Такий підхід дозволяє отримати ефект локонів, що вигоріли на сонці, без їх фарбування. Також з’являється додатковий візуальний об’єм.

Корекція при капсульному нарощуванні проводиться через 2,5-3 місяці (також враховується індивідуальна швидкість росту волосся). Процедуру можна виконувати в 4 руки, тим самим скорочуючи час нарощування.