Як забезпечити надійне пакування та транспортування напівфабрикатів у паперових крафтових пакетах

Зміст

Паперові крафт пакети для напівфабрикатів активно використовуються в Україні. Така популярність має кілька очевидних причин. Перша та найважливіша причина в  тому, що ці пакети не несуть загрози для навколишнього середовища. Вони добре розкладаються в природному середовищі не отруюючи його. Крім цього, крафт або не крафт, але це все ще папір. А будь-які паперові вироби можна відправити на повторну переробку. 

Замовити якісні крафт пакети для напівфабрикатів та інших продуктів харчування завжди можна через інтернет-магазин «ТЕРА ПЛАСТ»: https://teraplast.com.ua/ua/g83316564-bumazhnye-pakety-pryamougolnym. А ми розповімо, на що звернути увагу у процесі пакування та транспортування паперових пакетів.

Пакування паперових крафтових пакетів для напівфабрикатів

Оскільки будь-який папір менш міцний, ніж поліетилен, зав’язати або запаяти його герметично таким же чином, як зазвичай роблять з пакетами майками, просто неможливо. Проте є інші методи. Як правило, паперові крафт пакети для напівфабрикатів загортаються у верхній частині та фіксуються за допомогою:

  • металевих скоб;
  • наклейки, звичайної або із зображенням логотипу;
  • прошивання натуральними нитками.

Також на великих підприємствах використовують склейку. Так зазвичай упаковуються сипкі продукти: борошно, вівсяні пластівці й таке інше.

Кожен з наведених варіантів є ефективним, для захисту вмісту від розсипання, а також контакту з брудом та пилом з навколишнього середовища.

Перевезення напівфабрикатів у паперових крафт-пакетах

Транспортування паперових крафт пакетів для напівфабрикатів просте. Достатньо помістити складені пакування в поліетилен, щоб захистити вміст від впливу вологи. Місця паперові пакети в складеному вигляді займають всього нічого, та й великою вагою вони не відрізняються. Завдяки цьому відправлення пакувальної продукції – справа проста.

Усі дещо ускладнюється, якщо товари вже розфасовані. Як правило, крафт пакети поміщаються в коробки з гофрованого картону, які далі укладаються на палети та ретельно обмотуються поліетиленою плівкою. Коробки та палети потрібні для того, щоб зберегти цілісність упаковки, а плівка не дасть намокнути паперу.

Якщо йдеться про такі напівфабрикати, як продукти, що зберігаються за мінусових температур, перевозити їх потрібно у спеціальних автомобілях, оснащених холодильним обладнанням.