Здутий акумулятор у смартфоні – що робити?

Зміст

Завдяки своїм функціональним можливостям сучасні мобільні телефони оснащені потужним і ємним акумулятором. Сам процес зарядки також максимально оптимізований, щоб якнайшвидше можна було заповнити запас енергії. Тому батарея є одним із найбільш навантажених і в той же час найуразливішим елементом мобільних пристроїв.

Як правильно зарядити акумулятор?

Подбавши про правильне заряджання акумулятора в мобільному телефоні, ми можемо значно продовжити термін його служби. Дотримуючись кількох найважливіших правил, ми знижуємо ризик поломок.

  За статистикою проблеми з батареєю набагато рідше зустрічаються у користувачів, які використовують оригінальні адаптери живлення та кабелі. Вибір дешевих аналогів пов’язаний з ризиком перегріву та пошкодження акумулятора.

Як розпізнати проблеми із батареєю?

 Акумуляторна батарея – один з найбільш явних і поширених симптомів поломки батареї. Перші ознаки можна побачити заздалегідь. Якщо телефон розряджається набагато швидше, ніж зазвичай, акумулятор став більш чутливим до екстремальних температур навколишнього середовища або відчувається надмірний перегрів в районі задньої кришки корпусу, то це ознаки виходу з ладу АКБ. Якщо вчасно не вжити жодних заходів, це призведе до здуття акумулятора та виникнення загрози його загоряння.

Коли потрібно замінити батарею?

 Завдяки розвитку технологій батареї, встановлені зараз у мобільних телефонах, набагато довговічніші, ніж раніше. Однак вони, як і раніше, є витратним матеріалом і час від часу потребують заміни. Якщо ви виявили, що потрібно заряджати смартфон набагато частіше, ніж зазвичай, настав час задуматися про заміну акумулятора на новий. Користувачі смартфонів realme можуть вибрати нову батарею, наприклад, тут https://www.aks.ua/uk/catalog/akkumulyator-dlya-mobilnogo-telefona/brand/realme  . 

Як замінити акумулятор у телефоні?

 Сьогодні важко знайти мобільний телефон, в якому доступ до акумулятора простий, щоб можна було легко замінити його в домашніх умовах. Якщо ви не спеціаліст, скористайтеся послугами сервісного центру, де заміну акумулятора здійснюють у відповідних умовах кваліфіковані майстри. Тільки тоді можна бути впевненим, смартфон і надалі працюватиме без проблем.