Значення татуювання дракон

Зміст

Дракони – найшанованіші та найвідоміші істоти в китайській міфології. Їх можна зустріти скрізь: в книгах, на одязі, у фільмах. Також ви можете зустріти людей з татуюванням у вигляді китайського дракона. Та чи знаєте ви як створені ці стародавні істоти? 

Ось кілька цікавих фактів про китайських драконів:

 • насправді китайських драконів ніколи не існувало, адже немає жодних доказів цьому в цитуваннях, навіть тварини, схожої на дракона не існує;
 • відповідно до китайської міфології дракони мають стать, їм поклонялися, як богам;
 • у стародавньому Китаї було забороненим носити речі з зображенням дракона, імператорів називали синами драконів, тому звичайним людям не дозволялось носити такі символи;
 • на відміну від європейських драконів, китайські не мають вогняного дихання, але є деякі винятки;
 • стародавні люди вірили в те, що дракони живуть у воді або біля неї – в річках та морях;
 • дракони в Китаї є символами удачі, влади, благородства і благодаті.

Значення тату китайського дракона

Щодо значення татуювання у вигляді китайського дракона, воно символізує: силу, могутність, мудрість, довголіття та удачу. На відміну від західного дракона, китайські дракони не жорстокі, їх вважають захисниками та помічниками людства. 

Китайських драконів майже завжди зображують такими, що підіймаються в небо. Дракон, що спускається вниз, сприймається як погана прикмета. 

Татуювання з образом дракона здатне підвищити навички та позитивно вплинути на життя. 

Значення тату західного дракона

У західних традиціях дракон має протилежне значення своєму східному аналогу. Зазвичай це могутній і страшний монстр, з яким не можна зв’язуватися. У грецькій міфології боротьба з драконом була способом для чоловіків стати справжніми героями. Тож, татуювання у вигляді західного дракона виражає могутність та мужність, які здавна були якостями лицарів. Це також символ бойового духу. 

Значення тату японського дракона

Дракони є одними з найважливіших істот не тільки китайської культури, а й японської. Вважалося навіть, що перший японський імператор був нащадком драконів. Зазвичай в японській міфології дракони є водними істотами, хоча кілька японських легенд описують літаючих драконів, які живуть у небі.

У Японії дракони символізують захист родини та близьких, захист дому, а також силу та довголіття.  Тому татуювання японського дракона ідеально підходить сильній людині, яка захищатиме та допомагатиме оточуючим.

Японські татуювання дракона часто містять такі елементи, як хвилі або вода, адже саме вода символізує життя для японців, а також є природним середовищем існування драконів.

Що означають кольори тату драконів на тілі

Драконів на тілі зображують різними кольорами, з різними символічними цілями: 

 • синій і зелений кольори асоціюються в китайській культурі з природою, ростом і здоров’ям; у західній культурі – зі спокоєм; японська культура асоціює зелений та синій колір із везінням;
 • чорний і білий кольори є ключовими кольорами в китайському спектрі, що представляють баланс чорного їнь, який є пасивним та жіночим, і білого ян, який є активним і чоловічим; в культурі Заходу чорний та білий кольори виражають витонченість та офіційність; в японській культурі ці кольори є символом освіченості;
 • жовтий дракон асоціюється з солідністю та надійністю;
 • червоний колір у Китаї є традиційним, а що означає тату червоного дракона? Червоний дракон асоціюється із пристрастю, вогнем, удачею, життєвою силою, ентузіазмом і творчістю. В японській культурі червоний асоціюється з миром та перемогою над злими силами. В західній культурі червоний є символом небезпеки.

Значення тату дракона для чоловіків та жінок 

Татуювання дракона є одним з найбільш популярних серед татуювань, адже воно є універсальним. Чоловіки віддають перевагу цим татуюванням через те, що вони символізують силу, мужність і захист родини. Інші ж вбачають у цьому символізм шляхетності, хоробрості, потенціалу, величі, влади, інтелекту, сили та непередбачуваності. 

Хоча в більшості таке татуювання роблять чоловіки, цікаво дізнатись, яке ж значення татуювання дракон для дівчат? Залежно від розміру, стилю та кольору, дракон на жіночому тілі означає мудрість, безстрашність та пристрасть. Дівчатам краще обрати елегантні ескізи дракона, щоб підкреслити свою жіночність. 

Тату дракона на різних частинах тіла 

Місць для татуювання безліч, варто лиш розуміти: ви хочете, аби ваше татуювання бачили всі, чи можливо прагнете зберегти його в таємниці? 

Що означає тату дракона на руці? Оскільки ця частина тіла має велику силу, це ідеальне місце, щоб продемонструвати стійкість. Виберіть класичний дизайн або щось мінімалістичне для оптимального ефекту.

Татуювання дракона на нозі підкреслить містичність цього образу. Ідеї дизайну нескінченні, на жіночій нозі матиме чудовий вигляд мініатюрне чорне тату, на чоловічій – велике та  кольорове.

На шиї татуювання роблять сміливі люди, сповнені впевненості та хоробрості. Значення наступне:

 • спереду – гордий та стійкий;
 • на потилиці – стриманий;
 • ззаду – мужній.

На спині татуювання дракона роблять люди, які звикли скрізь бути номер один. Для цього місця чоловікам краще обрати розкішне велике татуювання, на жіночому тілі чудовий вигляд матиме дракон з квітковими елементами як на фото нижче. 

На грудях татуювання роблять люди, сповнені пристрасті та романтизму. Можна обрати як мініатюрний варіант, так і варіант на всю грудну клітину.

На зап’ястях тату дракона відображає минуле, в залежності від цього обирають дизайн малюнка. Має гармонічний вигляд як суцільне чорне татуювання, так і чорне з елементами червоного. 

Яке б місце для татуювання ви не обрали, варто пам’ятати, що такий вибір необхідно обдумати декілька разів. Майте на увазі, що татуювання робиться на все життя, звичайно у вас буде змога вивести його за допомогою лазеру, але цей процес є доволі неприємним та дорогим. Тому обирайте місце для татуювання та сам дизайн татуювання відповідально, так, як підказує вам серце. З татуюванням ви маєте відчувати себе комфортно. Не бійтеся та якщо хочете – зробіть це і татуювання дракона буде чудовим вибором.