Значення імені Соломія

Зміст

Дедалі частіше батьки хочуть усіх вразити іменем своєї дитини. Наразі популярності набувають Джавеліни, Байрактари, але як же всім відоме ім‘я Соломія? Що несе у себе прихований сенс та запрограмована на вдачу та умиротворення. 

Походження імені Соломія 

Це жіноче ім‘я з давньоєврейської перекладається, як «мирна», «спокійна». Таємниця імені Соломія прихована у його походженні. В основі цього імені лежить давньоєврейське слово «salom” («шалом»), що означає «світ», тому, без сумнівів, тлумачення імені Соломія чудово підходить для такої гарної інтерпретації. Можна вважати, що ім‘я Соломія тотожне чоловічому варіанту Соломон, яке має таке ж значення. 

Значення імені Соломія для дитини

Вибір імені досить таки важливий момент у житті батьків, але не менш важливо це і для дитини. Володарки жіночої статі цим іменем набувають неабиякий шарм та ніжність. Значення імені Соломія має прямий вплив на життя дитини. Так для таких дівчат зовсім нецікаві конфлікти, їм в першу чергу краще помиритися, тому вони без проблем роблять перший крок у вирішенні непорозумінь. 

З дитинства Соломійка заряджає всіх навкруги своєю енергією та позитивом. Вона завжди знає чим їй зайнятися та як провести час наодинці. Бувають капризулями, але від цього не стають менш тендітними та ніжними. У підлітковому віці характер Соломії набуває інших фарб: прямолінійність, сильний дух, впевненість та завзяття – усі ці риси гарно описують перехідний вік. Володарка цього імені також здатна на такі емоції, як гнів, особливо, коли немає настрою або навкруги усе дратує. Але у мить приводить себе до тями, та намагається виправити ситуацію у своєму емоційному стані. Тому дуже часто Соломії знаходять себе у рукоділлі, яке так ідеально сумісно з цими дівчатами. Бісероплетіння, вишивання, малювання або в‘язання – чудовий спосіб для працьовитого проведення часу. 

Для Соломії не є важливим бути у центрі компанії, для неї найцінніше – бути серцем компанії. Вона завжди готова прийти перша на поміч, поділитися дільною порадою, обдарувати всіх своєю яскравою посмішкою, оживити своїм теплом та життєрадістю. 

Доля у Соломій непередбачувана. Такі дівчата завжди знають собі ціну і готові відстоювати свої кордони попри що. Але в той самий час значення цього імені неабияк впливає на характер дівчини, тому вирішення всіх конфліктів відбувається у спокійній формі, бо для Соломій важливо тримати внутрішній баланс та гармонію, які вони несуть для довколишнього світу. Але вони завжди готові йти уперед і досягати своїх цілей, навіть, якщо щось виходить не з першого разу, тоді вийде з іншого, але вже точно. 

Своєю чергою Соломія може гарно себе проявити у такій спеціальності, як перекладач, бо має сильну тягу до вивчення мов. Також для них важливо жити й допомагати іншим. Тому чудовими варіантами для Соломійок буде няня, педагог, вихователька, медсестра, психолог. Якщо брати до уваги схильність до точних наук, то сфера бізнесу та фінансів, менеджмент, бухгалтер теж відкриті для неї. 

Сумісність цього імені гарно відображається у поєднанні зі знаком зодіаку Риби, Діва, Лев та Рак. 

Інші форми імені Соломія

Взагалі у Соломії є чудовий аналог, українське ім’я – Солоха, яке так розповсюджене в нашому фольклорі. 

Таке ім’я Соломія скорочено набуває таких форм: Солька, Салі, Міна, Селма, Солюня, Солошка, Люня, Саломіта. 

Є і такі варіанти: Саліма, Соломієчка, Соломійка, Соломонія, Солушка, Соломішучка, Соломієнька.

Ім‘я Соломія англійською – Salomeia. 

Відомі люди з ім’ям Соломія 

Володарки цього імені відомі на увесь світ, своїми талантами та гострим розумом: 

  • Соломія Крушельницька — українська оперна співачка, найкраща у світі;
  • Соломія Вітвіцька — популярна телеведуча, журналістка;
  • Саломея Романівна — руська відважна князівна, сестра Данила Романовича. 
  • Саломея-повитуха — прийняла роди в Богоматері. 
  • Соломія Павличко – письменниця, публіцистка, перекладачка. Дочка відомого письменника Дмитра Павличка.

Зараз це ім’я набуває все більшого оберту і скоро увірветься в тренди, тому що з кожним разом усе більше Соломійок залишають позитивні відгуки про своє ім’я та вдячні батькам за такий чудовий варіант. 

День ангела

Ім’я Саломея (Соломія) неабияк пов‘язане з церквою, а тому вважається православним, іудейським та католицьким. 

На Русь ім’я прийшло з Візантії, але довгий час не було популярно. Тому на питання, чи є церковне ім‘я Соломія? Відповідь: так, є. Але в Новому Завіті в число християнський святих не увійшло. 

Соломійка святкує іменини двічі на рік, а саме 14 і 16 серпня.