Звідки взялася Анна Трінчер – біографія та особисте життя

Зміст

У світі музики існують особистості, які своїм талантом та витривалістю здатні перетворити свої мрії на реальність. Одна з таких особистостей – Анна Трінчер. Вона — не лише співачка, блогерка й акторка, але й справжній символ сучасної української музичної індустрії. Давайте зануримось у її біографію та дізнаємось більше про творчість та досягнення цієї талановитої артистки.

Коротка біографія співачки: звідки взялась Анна Трінчер

Народилась українська співачка Анна Трінчер 3 серпня 2001 року в Києві. Ще змалечку загорілась співом і всім, що з ним пов’язано, тому почала співати в хорі. Після чого була бандура, а у віці 9 років перед Анною відкрилась власна сольна кар’єра. Вже у 2018 році здійснила ще одну свою мрію і вступила на аторку до Київського університету культури.

Також Трінчер брала участь у шоу “Голос країни-8”. Її наставницею була переможниця Євробачення-2016, Джамала. Молода співачка пройшла шість етапів і пробилась в суперфінал. Під час відбору Джамала зазначила, що її підопічна змінюється й зростає з кожним виступом. Однак, у суперфіналі Анна посіла лише третє місце. Але саме це стало початком майбутньої серйозної кар’єри в музиці.

Батьки Анни Трінчер: хто мама й тато

Відомо, що маму Ані звуть Жанна. Колись вона навчалась у Вінницькому музичному училищі й Київскькій Академії МВС. Тому майбутня співачка все ж таки пішла за мамою й пов’язала своє життя з творчість. Щодо батька, вони вже протягом багатьох років не спілкуються й ніяк не підтримують зв’язок.

Особисте життя

Що відомо справжнім фанам Ані, ще з початку зйомок серіалу “Школа” влітку 2017 року вона вступила в стосунки зі своїм колегою по знімальному майданчику – Богданом Осадчуком. Разом пара була два роки, але почуття згасли й в квітні 2020 року Богдан та Анна розійшлись.

Вже навесні 2021 року Трінчер розпочала нові стосунки. Обранцем співачки став її майбутній чоловік, блогер Олександр Волошин. Усе розвивалось дуже швидко й через 6 місяців хлопець зробив дівчині пропозицію. Та сім’я Ані була категорично проти, через що Анна посварилась з мамою і тривалий час не спілкувалась з нею. Після весілля молодята були дуже щасливі й стрімко розвивали свою кар’єру, але вже в грудні 2023 року оголосили про розлучення.

Відомі пісні Анни Трінчер

Нижче наведено найпопулярніші пісні співачки Анни Трінчер:

  • «Не залишай»
  • «Який ти козак (feat. POSITIFF)»
  • «Зай»
  • «Короче понятно»
  • «По губам»


Анна Трінчер – яскравий приклад музичної талановитості та визначної особистості в сучасній музичній індустрії. Її здібності та пристрасть до музики вразили шанувальників по всьому світу, а її досягнення стали невід’ємною частиною сучасної культурної сцени. Незважаючи на труднощі, вона продовжує вражати світ своїм талантом та витривалістю.