Відбілювання зубів – важливі поради

Зміст

Мабуть кожному хотілося б мати ідеальну білосніжну сяючу посмішку. Проте таких щасливчиків у світі не так багато. Більшість людей з часом стикаються з потемнінням та жовтизною зубної емалі. Це може бути пов’язано із питтям кави, чаю та інших напоїв, що впливають на колір зубів, курінням чи іншими індивідуальними обставинами. Бажаючи повернути натуральну білизну, люди здебільшого використовують ті методи відбілювання зубів, які пропонують їм стоматологічні клініки. Наприклад, якісні послуги можна отримати тут https://yaremadental.com/vidbilyuvannya-zubiv/. Та важливо дотримуватись при цьому усіх рекомендацій лікаря, щоб процедура була максимально ефективною та мала довготривалий результат.

Що таке відбілювання зубів

Процедура відбілювання націлена на руйнування відкладень, що утворюють пігментацію. Вони розташовані на поверхні емалі та в її структурі.

Процедура може проводитись різними засобами, як народними методами так і методами сучасної медицини. Діючі речовини проникають до структури емалі та призводять руйнування пігментних речовин.

Які є методи відбілювання

Якщо одні методи дають досить помітний ефект, але й доволі агресивно впливають на стан емалі, то використання інших відрізняється менш пагубною дією та майже непомітним результатом. Професійні засоби відбілювання є одночасно і більш дієвими і безпечними для зубної емалі.

Сьогодні на відбілювання зубів ціна у Києві досить приємна. Доступна вартість стимулює пацієнтів звертатись до приватних клінік, що мають найкращі препарати та обладнання.

Серед найбільш поширених засобів, які використовуються для відбілювання зубів, наступні:

 • Спеціальні зубні пасти. Вони містять у складі активні речовини, такі як карбамід оксид або оксид водню. Цей метод потребую тривалого використання пасти для того, щоб отримати бажаний результат.
 • Смужки з гелем для відбілювання. Гель містить активні елементи. Смужка накладається на зубний ряд та залишається там на певний час. Після того, як вказаний в інструкції термін пройшов, смужку відклеюють.
 • Набір з кількох засобів. Наприклад, паста+гель. Зазвичай у наборі не більше 3 компонентів. Передбачається почергове використання.

Стоматологи використовують для відбілювання спеціальні гелі та світлодіодні лампи.

Поради щодо відбілювання зубів та подовження ефекту процедури

Оскільки, якщо процедура не проводиться в умовах клініки, а виконується в домашніх умовах, то за один раз ефект може бути дуже слабким і непомітним. Проте не варто перетримувати засоби на зубах довше, ніж це рекомендується, щоб не нашкодити емалі.

Після професійного відбілювання зубів варто було б відмовитись від паління, чистити зубі після кожного прийому їжі, а також не слід зловживати такими продуктами, як:

 • лимони;
 • кава;
 • чай;
 • компот;
 • шоколад;
 • какао;
 • соуси;
 • фруктові соки.

Безумовно, найбільш дієвим є відбілювання зубів у клініці за допомогою професійних препаратів та обладнання. Для того щоб цей ефект тримався максимально довго, зазвичай до 2-х років, слід стежити за гігієною ротової порожнини та притримуватись відповідної дієти.