Анаполон – ефективність та ризики

Зміст

Одним із найпотужніших штучних анаболіків вважається анаполон (оксиметалон). Він створювався як ефективний засіб для лікування деяких захворювань крові, опорно-рухового тракту, ВІЛ-інфекції та реабілітації ослаблених пацієнтів. Проте спортивні лікарі оцінили інші властивості препарату. Сьогодні багато бодібілдерів бажають купити анаполон з метою покращити свої спортивні показники.

Фармакологічні особливості

Оксиметалон сприяє виробництву еритропоетину, що відповідає в організмі за вироблення кістковим мозком еритроцитів. Завдяки цьому покращується доставка кисню до органів та тканин. Як наслідок, прискорення природного вироблення протеїнів, збільшення вмісту азоту та заліза в організмі, покращення анаболічних реакцій призводять до прискореного зростання обсягу та сили м’язів. Посилення апетиту та покращення роботи травної системи дозволяють організму отримати достатню кількість необхідних для цих процесів поживних речовин. Достатнє постачання тканин киснем також сприяє поліпшенню силових показників і робить організм стійкішим і витривалішим. При правильному застосуванні анаполон лікує ряд небезпечних захворювань і дозволяє досягти вражаючих спортивних результатів.

Ефективність препарату

Професійні атлети активно застосовують оксиметалон протягом усього періоду підготовки до змагань. Вони цінують його здатність:

  • нарощувати до 15 кг м’язової маси протягом одного курсу прийому, хоча є ефект відкату – втрата 30% від отриманого обсягу м’язів;
  • активно спалювати відкладення жиру, особливо у ділянці живота;
  • суттєво покращувати силові показники та витривалість;
  • покращувати апетит, що допомагає дотримуватися спеціальних дієт;
  • позитивно впливати на суглоби;
  • зменшувати ризик травм під час тренувань;
  • досягати добрих результатів у короткий термін;
  • оберігати від перевантажень під час силових тренувань;
  • сприяти якнайшвидшій реабілітації після травм та інтенсивних тренувань;
  • посилювати ефективність інших анаболіків та дозволяє отримати більш виражені та швидкі результати.

Особливо приємно для спортсменів те, що анаполон у терапевтичних дозах не чинить токсичного впливу на роботу печінки.

Курс прийому оксиметалону

Препарат не призначають спортсменам молодше 21 року. Оптимальна тривалість курсу — 4-6 тижнів, оскільки саме в цей період спостерігаються найбільш виражені результати без шкоди здоров’ю. Результат буде помітний вже на третій день прийому. Анаполон не призначають у кількості понад 100 мг. Перевищення дози не дає бажаного результату, але збільшує ризик ускладнень. Початківцям зазвичай призначають 50 мг препарату на день курсом завдовжки 4 тижні. Після закінчення курсу обов’язково призначають посткурсову терапію тривалістю 3-4 тижні для нормалізації гормонального балансу та відновлення самостійного виробництва тестостерону організмом. Найкращі результати показує поєднання курсу оксиметалону з комплексами спортивного харчування та спеціальною дієтою.

Особливості комбінування з іншими анаболіками

Для «швидкого старту», сушіння та формування рельєфу м’язів анаполон поєднують з іншими анаболічними стероїдами. Однак це збільшує ризик побічних реакцій з боку печінки. Тому комбіновані курси завжди слід проводити під суворим лікарським контролем.

Тестостерон у поєднанні з анаполоном помітно зменшує ризик ускладнень та збільшує показники обсягу та сили м’язів.

Оксиметалон у комбінації з нандролоном або тренболоном сприяє нарощуванню м’язової маси, але потребує ретельного контролю за здоров’ям. Таке поєднання препаратів небезпечне розвитком побічних реакцій.

Поєднання анаполона та нолвадексу або дека дурболіну дозволяє отримати якісну мускулатуру великого об’єму.

Небезпека порушення правил прийому препарату

Спортивна фармакологія не може замінити правильні тренування та збалансовану дієту. Навіть у спортивних цілях не можна приймати анаполон безконтрольно. Його використання дозволено лише під суворим контролем спеціалістів. Збільшувати дози та тривалість курсу протипоказано – належного ефекту це не дасть, а навантаження на організм збільшиться. Більш того, цей крок спровокує серйозні ускладнення та побічні реакції:

• великі дози можуть спровокувати небезпечне порушення печінки;

• затримка рідини в організмі та набряки;

• напади слабкості;

• гінекомастія;

• припливи до голови;

• гіпертонічні розлади;

• порушення процесів травлення, поганий апетит, нудота, блювання;

• препарат токсичний для серцево-судинної системи.

Безконтрольне зловживання цим препаратом може закінчитися розвитком онкологічних захворювань печінки, передміхурової залози, лейкемією, порушеннями роботи щитовидної залози та іншими небезпечними патологіями до коми.

Починати використання анаполона або будь-якого іншого препарату в спортивних цілях можна лише після медичного обстеження та консультації спортивного лікаря. Під час курсу терапії слід постійно контролювати стан здоров’я та точно виконувати всі медичні рекомендації.

У спеціалізованих онлайн-аптеках не складно купити оксиметолон та спеціальне спортивне харчування, а також препарати для комбінованих курсів. Якість та оригінальність препаратів підтверджують сертифікати. Зручна система оплати покупок та можливість доставки до будь-якої точки країни полегшують придбання спортивної фарми.