Анімаційні Фільми: Що Подивитися З Дітьми?

Зміст

Дитячі анімаційні фільми – це не просто спосіб зайняти дитину; фільми з правильною сюжетною лінією та змістом можуть навіть дати вашій дитині кілька цінних життєвих уроків. 

Багато досліджень показали, що освітні дитячі анімаційні фільми допомагають викласти урок, який змінює життя. Крім того, кожна дитина вчиться по-різному. Не всі можуть сприймати письмову інформацію. Деякі діти – аудіали, тобто вони краще вчаться, коли бачать і чують.

Ми пропонуємо вам деякі з культових фільмів Діснея, веселі комедії та сучасну класику від Pixar, щоб переглянути такі анімації під час сімейного кіносеансу, сповненого розваг.

1. Історія Іграшок

Класичний дитячий анімаційний фільм, випущений у 1995 році. Це історія про ляльку-ковбоя та інші знайомі іграшки, з якої ваша дитина дізнається про дружбу та ревнощі. Фільм розповідає про іграшку на ім’я Вуді і про те, як його ревнощі до нової іграшки – Базза Лайтер – наражають його на небезпеку. Наразі існує п’ять фільмів цієї серії, тож на вас чекає справжнє задоволення, якщо ви налаштовані на марафонський перегляд.

2. Бебі Бос

Це також неймовірний фільм з дивним сюжетом, в якому всі немовлята поділяються на дві категорії. До першої категорії належать ті, кому не вдалося стати частиною жодної сім’ї, і їх навчають на менеджерів у Babycorp. У фільмі дуже весело, коли гравійний Бос Немовля, а саме Алек Болдуін, під прикриттям проникає в сім’ю Темплтонів. Це один з найкращих фільмів, уїдливий, смішний і водночас глибоко дурний.

Перегляд мультфільмів з VPN відкриває безмежні можливості для зручного доступу до контенту з усього світу. Шляхом простого “Download” вибраного VPN-сервісу можна легко змінювати віртуальну локацію і отримувати доступ до фільмів і серіалів, які можуть бути недоступні у вашому регіоні. Він не лише забезпечує доступ до унікального контенту, але й забезпечує приватність і безпеку в Інтернеті, захищаючи ваші дані від небажаних поглядів.

3. Рататуй

Щур, який вміє готувати! Чи може бути більш дивний сюжет для фільму? Що ж, дивна чи ні, але ця зворушлива історія про мрію Ремі стати французьким шеф-кухарем світового рівня. Незважаючи на те, що він щур і його сім’я не схвалює його, Ремі знаходить спосіб досягти своєї мрії за допомогою малоймовірного друга, який працює у відомому ресторані свого кумира. Кулінарний світ Парижа перевертається з ніг на голову в цьому веселому і красивому анімаційному фільмі. 

4. Нікчемний Я

Фільм вперше вийшов на екрани в 2010 році, і з тих пір він розважає глядачів. Існує багато інших частин, випущених після цього. У фільмі Грю – зайнята людина, яка намагається викрасти Місяць, але його плани руйнуються, коли він стає відповідальним за трьох сестер-сиріт. Злого вченого не ображає його нова роль батька, але як це вплине на його зло.

5. Коко

Мігель – музикант-початківець, але його сім’я заборонила йому займатися музикою. Проте Мігель відчайдушно прагне продемонструвати свій талант. Тож, коли загадкові події приводять його до прекрасної та яскравої Країни Мертвих, він зустрічає Гектора, чарівного фокусника. І вдвох вони вирушають в епічну подорож, щоб дізнатися правду про історію сім’ї Мігеля.

6. Вгору

Ще один класичний фільм від Pixar, який піднімає ваші веселощі на нову висоту, коли продавець повітряних кульок Карл Фредріксен робить все по-своєму. Тут показано, як буркотливий дід піднімає свій будинок за допомогою купи повітряних кульок і переїжджає до Південної Америки, про що він мріяв роками. Все йшло добре, поки він не зрозумів, що має компанію надто захопленого бойскаута.

7. Крижане Серце

Чи існує дует сестер, більш відомий, ніж Анна та Ельза? Коли у 2013 році сила Ельзи заморозила ціле королівство, вони прославилися на весь Дісней. Анна вирушає у пригоду, щоб покласти край нескінченній зимі та звільнити старшу сестру з ізоляції, яку вона сама собі наклала.

8. Секрети Домашніх Тварин

Ви ще не знайомі з Максом, пустотливим псом, який вважає себе королем дому. Але коли його господар приводить ще одного цуценя, Дюка, це його вражає. Як же Макс впорається з новим улюбленцем? Що ж, дивіться і дізнаєтесь.