Чоловічі костюми на випускний – на що звертати увагу і де купити

Зміст

Випускний в школі чи університеті є вкрай важливою подією в житті кожного чоловіка. Він символізує перехід в доросле життя. Але перш за все це свято і відповідальний день, який має пройти ідеально. Тому варто подбати про свій образ. Ніщо так не прикрашає чоловіка, як костюм. Він надає відчуття довіри, серйозності намірів, поваги. Правильно обравши модель, можна виглядати не тільки стильно, але й створити образ мачо чи ділової людини. Щоб вдало купити чоловічий костюм на випускний, перш за все, потрібно звернутися у професійний магазин.

Нюанси вибору

Обираючи чоловічі костюми на випускний вечір, слід визначитися з тим, що є першочерговим. Для когось зовнішній вигляд має досить важливе значення, в той час, як інший покупець надасть перевагу вигідній ціновій пропозиції. В цілому ж перед тим, як купувати випускний костюм для хлопця, варто вирішити такі аспекти:

  • кількість елементів: брюки, жилет, піджак чи смокінг;
  • колір;
  • сезон: наприклад, теплий варіант з вовни чи кашеміру, більш легкий – з бавовни чи льону, ніжний на дотик – з віскози;
  • особливості тканини: однотонний, в клітинку, в смужку, інший принт;
  • особливості крою: англійський (суворий, в діловому стилі), американський (більш вільний фасон, в стилі кежуал), італійський  (має приталений силует).

Як виглядає ідеальний костюм на випускний для хлопців

Ідеальний – не означає найдорожчий. Насправді обраний варіант буде виглядати гарно при наступних умовах:

  • відтінок, що личить власнику;
  • виріб пошитий з якісної костюмної тканини (бажано за натуральної);
  • ідеальна посадка по фігурі;
  • модний фасон, що відповідає темі заходу;
  • правильно обрані та вжиті деталі, наприклад, фурнітура, лінії крою та ін.

Модні чоловічі костюми на випускний – рекомендації щодо вибору

Для офіційних заходів більше підходить «трійка». Вона виглядає солідніше та дорожче, ніж «двійка». Костюм без жилету – це варіант для більш вільного стилю, тому, якщо до свята не висувається особливих вимог, то такий варіант теж буде гарним. Ціна чоловічого костюма на випускний безумовно залежить від типу, але відрізняється не вагомо.

Слід уважно придивлятися до маркувань. Повнота відмічається цифрами від 0 до 8. Зріст відображається за допомогою букв, наприклад, C – court або XL – extra long. Також варто звернути увагу на довжину рукавів та брючних швів (зовнішній і кроковий).

Залежно від фігури слід обирати варіант з певними особливостями. Наприклад, чоловікові з середнім зростом та звичайною статурою підійде фактично будь-яка модель. Високому хлопцеві можна придбати модель в клітинку та з ворсистої тканини. Чоловіки повної статури будуть гарно виглядати у піджаку та брюках з гладкої тканини з вузькими смужками. На сайті https://begentleman.ua/catalog/kostyumy/ представлені різноманітні моделі, серед яких кожен хлопець знайде ідеальний варіант. Тут можна вдало купити костюм на випускний у Львові, Києві, Одесі чи іншому місті, що створити незабутній образ на святі.