Кредит готівкою: все, що ви хотіли знати, але боялися запитати

Зміст

В житті часто трапляються ситуації коли терміново потрібна кругленька сума, а до заробітної плати ще далеко. Звісно, можна піти в банк та просити гроші розстрочку, однак зараз існує інший швидкий та безпечний спосіб — кредит онлайн. Цей варіант позики набув популярності впродовж останніх років саме завдяки простоті оформлення, однак є й інші переваги. 

Переваги онлайн-кредитів 

Перевагами оформлення онлайн-позики є:

  • Можливість терміново отримати гроші. Оформлення кредиту займе близько 15 хвилин;
  • Мінімум документів для оформлення кредиту. Для того, щоб отримати кредитні кошти на карту достатньо паспорта та іпн;
  • Доступність 24/7. Заявку можна подати в будь-яку пору доби;
  • Можливість порівняти умови різних онлайн-платформ з кредитування та вибрати найбільш вигідний для себе варіант;
  • Захищеність персональних даних. Більшість МФО використовують сучасне програмне забезпечення, тому ризик втрати та розповсюдження даних практично неможливий;
  • Затвердження кредиту миттєво. Вам не потрібно очікувати кілька днів для отримання результату. Заявку на отримання онлайн-коштів опрацьовують в перші півгодини подачі і нараховують бажану суму за вашими реквізитами.

Однак важливо пам’ятати, що разом із зручністю і швидкістю приходить відповідальність. Перед тим, як укладати угоду варто уважно вивчити умови кредиторів, зрозуміти всі ризики та переконатися, чи є можливість виплатити кредит у визначений термін. Якщо відповідально підійти до цього питання, то ви з легкістю уникнете можливих фінансових втрат.

Як вибрати організацію з мікрокредитування?

Ринок МФО, на сьогодняшній день, досить розвинений. Однак, чи всім можна довіряти? Розберемось більш детально в яких організаціях можна оформляти позику грошей. 

В першу чергу зверніть увагу на репутацію та тривалість перебування на ринку. Наприклад, сервіс мікрозайму https://moneyveo.ua/ працює вже майже десять років та має відмінну репутацію.  Саме цей сервіс започаткував онлайн-кредитування, де клієнт міг дистанційно подати заявку на займ коштів та отримати необхідну суму на карту. 

Клієнти онлайн-сервісу Moneyveo мають такі переваги:

  • Конфіденційність. Кредитування відбувається без залучення поручителів та сторонніх осіб;
  • Лояльні умови. Кредит для клієнта, який користується сервісом вперше має дисконтну відсоткову ставку 0,01% на день. Постійним клієнтам Moneyveo пропонує ще більш вигідні умови — з кожною успішно закритою угодою збільшується рівень лояльності, а відсоткова ставка за кредитом стає нижчою;
  • Оперативність. Менеджери Moneyveo відповідають на вхідні заявки впродовж кількох хвилин, адже цінують час клієнта.

Вибирайте надійні МФО, уважно вивчайте умови та вчасно вносьте платежі за кредитом. Таким чином, ви захистите себе від зайвих витрат та отримаєте високий рівень довіри від сервісів онлайн-позик та зможете звернутися до них в будь-який момент.