Чи потрібно спати на дивані?

Зміст

В умовах малогабаритних квартир гостро постає питання вибору спального місця. Це мають бути зручні, функціональні та ергономічні меблі, які не займають багато простору в кімнаті. Саме таким є спальний диван, який чудово підходить для повсякденного сну. В складеному вигляді він є досить компактним, проте завдяки зручному механізму трансформується в просторе спальне місце. Великий вибір таких меблів представлений в інтернет-магазині Матролюкс. Ви можете перейти за посиланням та обрати варіант, який відповідає вашим потребам та бюджету. А менеджери компанії вам люб’язно в цьому допоможуть.

Наскільки корисним є сон на дивані

Якщо ви обрали для себе якісний та зручний диван, то отримаєте наступні переваги від сну на ньому:

 • Забезпечення правильного положення тіла. Такі меблі розроблені з урахуванням ергономічних принципів, що дозволяє вони забезпечують правильне положення тіла під час сидіння і відпочинку. Це може бути корисно для підтримки здоров’я хребта, особливо якщо у вас є схильність до болю у спині.
 • Зменшення напруги на хребті. Для виготовлення таких виробів використовуються різноманітні наповнювачі. Вони дозволяють повністю розслабитися, прийняти зручне положення тіла, тим самим зменшивши напругу у хребті. На ранок ви не будете відчувати жодного дискомфорту, будете бадьорими та сповненими енергії.
 • Можливість відпочити. Якщо ви втомлені та потребуєте відпочинку, спання на ортопедичному дивані навіть в денний час стане способом отримати короткий відпочинок та заряд енергії.

Крім цього, такі диван у спальню є багатофункціональним. На ньому можна приймати гостей, а у вбудованій ніші — зберігати постільне приладдя або сезонні речі. Ви можете обрати будь-який дизайн меблів, щоб вони гармонійно доповнювали наявний інтер’єр.

Як вибрати наповнювачі для спального дивану

Зручність, комфорт та якість вашого відпочинку напряму залежать від наповнювачів, які використовуються під обшивкою. Деякі з них більш м’які і створюють відчуття занурення. Інші — жорсткі та надають кращу підтримку.

Розглянемо найпопулярніші варіанти:

 • Пінополіуретан. Це ортопедична піна, які складається з безлічі дрібних осередків, заповнених повітрям. Вона досить пружна, гарно тримає форму та швидко її відновлює після зняття напруги. Пінополіуретанові дивани вважаються одними з найпопулярніших серед споживачів.
 • Боннель. Це система сталевих пружин, що з’єднані між собою та скріплені сталевою рамою по периметру. Вона витримує високі навантаження, відрізняється пружністю та довговічністю.
 • Pocket Spring. Незалежний пружинний блок включає в себе пружини бочкової форми, поміщені в окремі текстильні чохли. Кожна з них автономно реагує на навантаження, забезпечуючи анатомічний ефект. Дана система підлаштовується під вигини тіла людини, а також є чудовим варіантом для сімейних пар. 
 • Синтепон. Це синтетичний наповнювач, що відрізняється м’якістю, повітрепроникністю та гіпоалергенністю. Він створює зручну поверхню для сну, а також виступає в ролі ізолюючого прошарку. Завдяки його використанню обшивка меблів не контактує з пружинами.

Що ще потрібно враховувати при виборі дивану в спальню

Щоб меблі протягом довгого часу тішили вас своєю презентабельністю та зручністю, при виборі слід звертати увагу на:

 1. Розміри. Вибираючи диван для сну, зверніть увагу на його розміри, які повинні відповідати вашим потребам. Диван повинен мати достатньо місця, щоб ви могли зручно розлягтися під час відпочинку. Також врахуйте доступний простір у вашій кімнаті.
 2. Механізм трансформації. Вибір механізму трансформації залежить від вашого пріорітету щодо зручності та простоти використання. До популярних варіантів належать висувний механізм, Єврокнижка, Дельфін тощо. Важливо перевірити, наскільки легко ви можете перетворити диван на ліжко і навпаки.
 3. Наповнення. Наповнення має велике значення для комфорту сну. Зазвичай використовуються пружини, піни або комбінації цих матеріалів. Наповнення повинно бути достатньо м’яким для комфортного сидіння, але і достатньо жорстким для підтримки тіла під час сну.
 4. Обшивка. Обшивка впливає на зовнішній вигляд, комфорт та тривалість служби меблів. Оберіть матеріал, який вам подобається і відповідає вашому стилю життя. Також врахуйте, що деякі матеріали легше чистити та доглядати.
 5. Дизайн. Вибір дизайну залежить від вашого стилю та інтер’єру кімнати. Ви можете вибрати варіант відповідно до класичного, сучасного, мінімалістичного чи іншого стилю.
 6. Відгуки та рекомендації. Перед покупкою важливо переглянути відгуки від інших покупців та дізнатися про досвід використання конкретного дивана для сну. Це допоможе вам зрозуміти, наскільки задоволені інші користувачі продуктом.
 7. Виробник. Важливо вибирати меблі від надійних та відомих виробників, які гарантують якість своєї продукції.

Пам’ятайте, що вибір спального дивану — це індивідуальний процес, і важливо зосередитися на вашому комфорті та потребах.