Замовлення води додому

Зміст

Якщо ви власник неякісної води з-під крана, то вам точно знайома ситуація постійного накипу в чайнику, а також залишки бруду, піску та навіть іржі. Розв’язати це питання просто, скориставшись замовленням води. Вже декілька років поспіль доставка питної води в бутлях 19 л є лідером серед споживачів, адже має значні переваги, у порівнянні з водою з-під крана та навіть малими пляшками з супермаркету.

Замовлення води додому – зручність та економія

Добова норма чистої питної води для людини у середньому складає 2 л. Звісно, що цей об’єм є рекомендованим та залежить від багатьох факторів:

  • Пори року
  • Ваги
  • Способу життя та фізичного навантаження
  • Фізіологічних особливостей організму

Для того, щоб не хвилюватися про стан купленої води або рідини, привезеної з місцевого бювету, рекомендуємо замовити воду ТМ «Н2О». Разом з нами ви отримуєте не лише корисну воду, яка має збалансований мінеральний склад, що позитивно відображується на здоров’ї, а й заощаджуєте свій час та кошти. 

Зручність замовлення бутильованої води полягає також у тому, що кур’єр приїздить у вказаний вами час, без перенесень на наступний день. Бутлі приносять прямо до квартири, тому відтепер не потрібно власноруч носити важку тару з рідиною.

Як замовити воду?

На жаль, на ринку водопостачання не уникнути недобросовісних виробників. Для того, щоб не натрапити на воду поганої якості, рекомендуємо звернути увагу на такі позиції:

  • Хімічний склад – виробник обов’язково має вказувати результати лабораторних досліджень, які підтверджують мінеральний вміст
  • Вартість – бажано промоніторити середні ціни на 1 бутель води. Занадто дешева ціна може свідчити про малу кількість ступенів очищення або відсутність додаткової мінералізації
  • Умови доставки – зазвичай, замовлення обробляється у той день, якщо у компанії робочий час, а доставка здійснюється на наступний. Крім того, більшість виробників гарантують безкоштовний приїзд кур’єра вже від 2-3 бутлів з водою

Не блукайте на просторах інтернету у пошуках якісної доставки води. Перевірений виробник, що задовольнив вже понад 10 000 клієнтів – питна вода ТМ «Н2О». Джерельний смак стане до вподоби всім членам сім’ї. Вода однаково підходить, як для вживання у сирому вигляді, так і для приготування страв чи напоїв. Знезараження бутлів озоном робить рідину абсолютно безпечною, тому вона рекомендується дітлахам з перших днів життя. На головній сторінці «Н2О» представлені всі сертифікати якості та дипломи, які засвідчують якість та користь води.