Купити розкладне крісло – інвестувати кошті в ергономіку інтер’єру

Зміст

Кожний меблевий модуль має свій функціонал і призначення. Так меблярі пропонують конструкції корпусні та м’які. А в групі м’яких представлені такі рішення як дивани та крісла. Ще в житлових приміщеннях, як правило, зустрічається ліжко. Але якщо мова про невелику квартиру або навіть квартиру-студію, то розмістити всі ці три конструкції нереально.

rozkladne krislo

В принципі цього і не доведеться робити якщо купити розкладне крісло https://www.mebelok.com/uk-ua/mjakayaki-krisla/filter-20-5480/. Ця конструкція поєднує в собі функціонал зразу трьох меблевих модулів і при цьому відрізняється як високою ергономічністю, так і стильним дизайном. Сумніваєтеся? Оцініть фото запропонованих на сайті інтернет магазину МебельОк моделей. Ви точно будете приємно вражені кількістю рішень і їх стильністю. А весь цей асортимент виробники пропонують для того, щоб кожен покупець мав можливість підібрати конструкцію не тільки під власні потреби, але і під інтерє’рну концепцію приміщення.

І диван і ліжко

Розкладне крісло по особливостям конструкції схоже на диван, який оснащений механізмами трансформації. Тобто у своєму класичному вигляді це звичайне крісло, яке використовуються для сидіння. Але як тільки треба зробити додаткове ліжко-місце (якщо до вас приїхали незаплановані гості), або взагалі ви використовуєте розкладне крісло замість ліжка, кількома  рухами можна перетворити модуль для сидіння у конструкцію для сну і відпочинку.

Такі конструкції актуальні для невеликих приміщень. Наприклад, для квартири-студії таке рішення буде оптимальним. Адже у «складному» вигляді крісло не займає багато місця, а так як модуль за допомогою спеціальних механізмів перетворюється на місце для сну, вам не доведеться купувати окремо ліжко і намагатися «втиснути» його в обмежений простір.

Щодо стильових рішень, тут на вас чекає різноманіття. Меблеві мануфактури використовують різні матеріали для оббивки. Так серед популярних:

  • Меблевий текстиль;
  • Екошкіра.

Можливі варіації і з натуральної шкіри. Але якщо ви часто експлуатуєте розкладне крісло і використовуєте його саме як ліжко, то модель з оббивкою з натуральної шкіри – це не те що вам потрібно.

Текстиль відрізняється міцністю та зносостійкістю, піддається легкій очистці. А крім того існує безліч варіацій в плані кольору та текстури. Отож підібрати розкладне крісло яке впишеться в інтер’єр – не проблема.

krislo roskladne

Ціна моделі залежить саме від обраних матеріалів, складності виконання та особливостей конструкції. Але оскільки на сайті інтернет магазину MebelOk представлені моделі у різних сегментах, підібрати модуль по бюджету вийде у всіх без виключення покупців. Не дивно що ця конструкція, яка відрізняється:

  • Ергономічністю;
  • Багатофункціональністю;
  • Стильний виглядом;
  • Простою експлуатацією, стає все більш популярною серед споживачів.