Легенди, пов’язані із суші. Розповідає суші-бар із доставкою Arasaka sushi

Зміст

Адресна доставка суші Київ від нашого ресторану https://arasaka.com.ua/ дає змогу, не виходячи з дому, поласувати смачними і свіжими суші від найкращих шеф-кухарів. Замовити порційні суші або сети для великої компанії можна на Arasaka.

Популярність суші сьогодні є незаперечною. Вони завоювали любов людей різного віку не тільки у себе на батьківщині, а й в Америці, європейських країнах, зокрема й в Україні.

Цікаво, що перші суші – це не самостійна страва, а спосіб зберігання сирої риби. Тушки обкладалися рисом, поміщалися в бочки, де шари пересипалися сіллю. Після закінчення певного терміну рибу діставали і вживали в їжу, а рис викидали.

Так тривало недовго, адже викидати рис для японців було марнотратством. Тож вони розв’язали цю проблему – на грудочку рису, присмачену рисовим оцтом, клали скибочку сирої риби. Ця страва одразу ж припала до смаку, і її почали вживати в їжу регулярно.

Легенди про суші

Існує кілька цікавих легенд, пов’язаних із суші.

Поява суші

Це дуже красива старовинна легенда про те, як з’явилися суші. У стародавні віки одному бідному японському селянину пощастило натрапити на ластівчине гніздо, яке знаходилося в самому верху під дахом його будинку.

Селянину стало шкода втомлену пташку, і він вирішив нагодувати її, щоб вона не вмерла від голоду. Але крім рису в нього нічого не було, і добрий чоловік дав їй рисових зерняток. Наївшись досхочу, ластівка повернула йому зернятка, що залишилися, але при цьому додала до них невеликий шматочок риби. Частування пташки припало до смаку селянину, і згодом цю страву полюбили в усьому світі.

Як з’явився рис

Рис є головним продуктом, який вирощують у Японії та інших азійських країнах. До нього ставляться з особливою любов’ю, адже в давні часи завдяки цьому злаку люди рятувалися від голоду.

Згідно з японською легендою, існує божество, яке називається Інарі-сама. Вважається, що саме цей бог приніс рисові зерна в Країну Вранішнього Сонця, сховавши їх у бамбукових паличках. На честь цього божества навіть названо один із видів суші.

Чому наші суші найкращі

Усі суші в нашому ресторані готують досвідчені шеф-кухарі тільки після отримання замовлення. Це гарантує свіжість страви, а також її високу якість, оскільки всі продукти для суші ми закуповуємо у надійних постачальників.

Крім того, у нас доступні ціни на весь асортимент. Він оновлюється, що дає змогу порадувати клієнтів новинками. Також у нас можна замовити фірмові суші, які вражають оригінальним смаком. Доставка здійснюється по різних зонах (вказані на сайті), а також у Дарницький район Києва.