Модні тренди 2023 року

Зміст

Мода – явище нестабільне та бурхливе. Те, що всі так палко нещодавно купували, згодом може виявитися цілковитим антитрендом. Проте мода циклічна, тому не поспішайте викидати своє вбрання, яке більше не популярне. Якщо ви зберегли у шафі щось із 2000-их, то саме час це витягати і стилізувати, щоб бути наймоднішими у 2023 році.

Модний одяг та взуття

Головний меседж цьогорічної моди – це бути вільним у всьому. В трендових образах простежується певна свобода вибору, де немає чітких рамок, як правильно вдягатися. Провідний стиль 2023 року – це мода нульових: простота, невимушеність та індивідуалізм. Тож розгляньмо, що зараз модно вдягати та який трендовий одяг у 2023 році заслуговує на вашу увагу.

Низька посадка

Звичка підкреслювати талію високою посадкою відходить у минуле. Вже мало хто буде перейматися постійним заправлянням верхнього одягу в штани чи спідницю. Зараз актуальний прямий силует із заниженою посадкою, проте середня й висока також не забороняються. 

Найбільш трендовими залишаються широкі штани з прямим кроєм, гарним варіантом також вважається кльош і карго.

Актуальними стають мініспідниці заниженої посадки, а поряд із ними – протилежні за довжиною й посадкою спідниці максі. 

Корсети

Корсети стали популярними ще минулого року й досі впевнено тримаються на трендових позиціях. Цікавий та естетичний спосіб підкреслити талію й при цьому урізноманітнити образ. Корсети можна носити як соло, так і в комбінації з елементами верхнього одягу.

Кроп-топи

Один із найактуальніших трендів з нульових років, який набув широкої стилізації в сьогоденні. Зазвичай, щоб оголити талію, топи носять в поєднанні зі штанами низької посадки. 

Велюрові костюми

Яскраві, насичені, зручні та приємні на дотик велюрові костюми повертаються в сучасну моду та вже здобувають чималу популярність під час шопінгу. 

Екошуби

Модне вбрання нового десятиліття потішило багатьох любителів стилю, і екошуби – не виняток. У світі стрімко поширюються зоозахисні тенденції, тому вже майже ніде не зустріти одяг з натурального хутра. Екохутро дуже вдало виконує свою роль та має гарну якість. Тому під час зимніх прогулянок екошуби стануть надійним варіантом, щоб перебувати не тільки в теплі, а й у гламурі. 

Унти

Вриваються у тренди разом з пухнастими екошубами та потроху завойовують прихильність людей. Стильні, комфортні, проте, на жаль, не завжди практичні. Якщо ви стали власниками тепленьких унтів, дуже пильно слідкуйте за погодою та обирайте правильний момент, коли їх взувати.

Лофери

Дуже акуратне й практичне взуття, яке стане хітом цієї весни. Багато відомих брендів, таких як Louis Vuitton, Chanel, Gucci, представили лофери у своїх недавніх колекціях.

Туфлі Мері Джейн 

Класичні туфлі, які у свій час стали популярними завдяки коміксам про Бастера і Мері та шилися виключно для дітей. Зараз же про це взуття знає весь світ, а у 2023 році вони особливо популярні. 

Тканини

Денім

Якщо ви запитуєте в себе, як стильно одягатися у 2023 році, лук у Total Denim буде дуже вдалим рішенням. Джинси практично завжди залишаються актуальними, змінюється лише їхній пошив. У цьому ж році модним є увесь одяг із деніму, тому для любителів джинсів це буде відчуватися, як справжнє свято.

Silver

Мова йде саме про срібну текстуру одягу. Металізоване вбрання має приголомшливий вигляд, таке блискуче покриття робить одяг екстравагантним та невимовно стильним. 

Шкіра

Як і деніму, в цьому році не буває забагато шкіри. Штани, куртки, жакети, сукні, спідниці, блейзери, – все, що завгодно. 2023 рік заноситиме нас до світу готики, бунтарства і гранжу, тому шкіра, латекс і чорний колір цьогоріч неабиякі популярні.

Прозорість

Тренд на прозорий одяг багато разів йшов від нас та повертався. Цього року знову настав його час. Все частіше можна помітити світових зірок, одягнених, у напівпрозорий одяг. Серед найактуальніших напівпрозорих тканин можна виділити:

  • шифон;
  • шовк;
  • мереживо;
  • трикотаж.

Аксесуари, макіяж та зачіски

Багато знаменитостей почали демонструвати мінімалізм нульових, пов’язаний прикрасами. З аксесуарів же трендовими стали тоненькі шарфи, різноколірні та мереживні колготи, хобо та максі сумки. Найбільш гламурними доповненнями до образу також є блискітки, паєтки та бахрома.

Щодо трендових зачісок, їхня спільна риса – це легка неохайність та акцент на підкресленні обличчя. Повертаються в моду такі стрижки, як малет, рваний каскад, французьке каре, buzz cut, шеггі-боб.

У макіяжі набув популярності стиль героїнового шику: на зміну рум’янам прийшло темне контурування, а тон обличчя переходить на більш блідий. Проте не варто сприймати цей напрям занадто буквально. Треба пам’ятати, що це лише дотримання певного естетичного образу, який ніяк не має впливати на ваше здоров’я.

І головне нагадування: мода – це не правило, а просто невеличкі поради, ідеї та джерело натхнення для вас і вашого стилю.