Пакуємо подарунки правильно – 5 корисних порад

Зміст

Усі знають про важливість вибору подарунка, який відповідає події та інтересам адресата. Проте упаковка для презента має не менш важливе значення, адже це те, що кидається в очі та складає перше враження. З цієї статті можна дізнатись більше про тренди пакування подарунків та розвинути свої здібності до створення ідеального сюрпризу. Такі знання будуть корисними, як для професійних постачальників послуг з пакування, так і для звичайних жінок, чоловіків та дітей, які люблять робити гарні речі власноруч.

Важливість упаковки

Правильно підібрана упаковка надає виду подарунка завершеність. Крім того, запакований презент виглядає акуратнішим та асоціюється з тим, що його вибір робився з більшим піклуванням, ніж у ситуаціях, коли упаковка не робиться.

Як обрати і виконати ідеальне пакування

Отож варто знати п’ять найважливіших речей про пакування подарунків.

Вибір матеріалів

Асортимент сьогодні такий великий, що доступні буквально всі види матеріалів у будь-яких відтінках, с принтами та без. Слід приділити увагу таким моментам:

  • Папір, тканина чи інший різновид матеріалу. Це залежить від розміру та стилю пакування. Обрати можна глянцеві, матові, тиснені матеріали однотонного типу чи з певною текстурою.
  • Коробка. Надає можливість захистити складові подарунку від пошкоджень, запакувати в одному презенті кілька речей. Крім того, коробку простіше обгорнути декоративною тканиною чи папером.
  • Стрічка та бант. Є класичною прикрасою, можуть бути як контрастними до кольору упаковку, так і в тон їй.

Техніка пакування

Слід обрати техніку та виконувати дії згідно з інструкцією покроково. Таким чином точно вийде зробити охайну упаковку, без зайвих елементів, додаткових складок паперу й інших нюансів, що можуть свідчити про недостатні навички. Якщо досвід у пакуванні зовсім незначний, то краще обрати найпростішу традиційну чи японську техніку.

Прикрашання подарунка

У якості прикрас можна використовувати сухоцвіти, банти, бусини, квіти, гілочки, стрічки кількох видів, мереживо, декоративний скотч, сушені фрукти чи інші види декору.

Творчий підхід до пакування

Це здебільшого касається прикрас. Проте творчий підхід завжди дозволяє проявити індивідуальність. Це може бути ручний розпис з узорами чи побажаннями, малюнками, що відповідають тематиці (наприклад, до нового року). Власноруч можна виготовити картки чи фігурки для прикрашання.

Тренди 2024 року

До трендів поточного року входить дизайн у стилі:

  • мінімалізм;
  • кантрі;
  • вінтаж.

У тренді також використання екологічних матеріалів, текстуру та фактури під каміння, багатошаровість упаковки, наявність рухливих елементів.

Особливо цінується персоналізована упаковка, що передбачає наявність повідомлення, декоративних елементі та навіть фотокарток. Одним словом, тут мають бути елементи, що пов’язані з адресатом.

Непотрібно використовувати всі вищеназвані особливості. Обрати можна одну та обіграти стиль у відповідності до власних побажань.