Серіали, схожі на Венздей

Зміст

Пройшло вже три місяці з дати виходу абсолютного хіта минулого року – серіалу “Венздей”, а ми і досі не можемо забути про нього. Після активної позитивної реакції глядачів та критиків на серіал, його команда анонсувала другий сезон. Прем’єра очікується вже у кінці цього року, і поки ми всі чекаємо цього моменту, пропонуємо переглянути вам серіали, схожі на “Венздей” за різними ознаками:

  1. Про сімейку Аддамс;
  2. Дівчата, школа, магія;
  3. Дівчина-підліток та її дорослішання;
  4. Такі магічні, але такі різні;
  5. Із Дженою Ортегою у головній ролі.

Про сімейку Аддамс

Хм, що ж подивитись після “Венздей”? Якщо при перегляді серіалу уся ваша увага була прикута до сімейної лінії Аддамсів та їх взаєминах, і ви хочете дізнатись про цих цікавих персонажів більше – “Нова сімейка Аддамс” точно для вас! Американо-канадський серіал, що виходив у світ у 1998-1999 роках є ремейком оригінального серіалу “Сімейка Аддамс” 1964-1966 років. Протягом 65-ти епізодів творці серіалу розповідають нам історію сім’ї, розкриваючи кожного з цих особливих персонажів. Як познайомились батьки Венздей – Гомес і Мортіша? Де у домі Аддамсів заховане знаряддя для страти? Та як вони приймають у своєму домі гостей? На всі ці питання ви знайдете відповіді, переглянувши серіал “Нова сімейка Аддамс”.

Дівчата, школа, магія

Серіал, що зовсім не схожий на “Венздей” за візуалом. Якщо за своїм вайбом “Венздей” є злочинцем у новинках минулого року, то цей є найкращою подругою. Але якщо при перегляді “Венздей” ваша увага була прикута до магічної школи “Невермор”, її студентів та їх взаємодії між собою, то “Доля: Сага Вінкс” – однозначно для вас!

Головні героїні серіалу Блум, Стелла, Муза, Аіша (Лейла) та Терра (Флора) знайомі кожній дитині 2000-их, адже заснований він на легендарному серіалі “Клуб Вінкс”. Як і в мультфільмі, дівчата потрапляють у чарівну школу-інтернат Алфею, де і знайомляться одна з одною. Але у серіалі все це виглядає набагато доросліше та серйозніше – глядачеві надають змогу спостерігати за дорослішанням дівчат у перервах між порятунком світу за допомогою магічних сил.

Дівчина-підліток та її дорослішання

Якщо при перегляді “Венздей” уся ваша увага була прикута до головної героїні та лінії її дорослішання – радимо переглянути “Моторошні пригоди Сабріни”. Головна героїня хоч і зовсім не схожа на Венздей, всередині вона така ж норовлива, смілива та розумна. Історії Венздей та Сабріни дуже подібні: обидві відкривають свої магічні здібності у 15-16 років, вчаться керувати ними, рятують за домогою них людей та дорослішають на очах глядача. “Моторошні пригоди Сабріни” – це серіал, у якому при спостеріганні за дорослішанням маленької відьми, її взаєминами зі “звичайними” друзями та подорожами в Пекло ви і не помітите, як почнете хвилюватися за неї, як за близьку подругу.

Такі магічні, але такі різні

Якщо ж при перегляді “Венздей” вашим улюбленим персонажем став хтось з другорядних та вся увага була прикута до взаємин підлітків з надзвичайними здібностями між собою – “Академія Амбрелла” стане вашим новим фаворитом. Серіал розповідає цікаву історію про сімох підлітків із магічними здібностями, яких з усього світу зібрав мільярдер Сер Реджинальд Гаргрівс. Чоловік створив для них академію, де вони розвивали свої здібності, за допомогою яких боролися б зі злочинністю в майбутньому. Але доросле життя розділяє їх: хтось стає актором, хтось наркоманом. Знову їх об’єднує біда – смерть Реджинальда, на похороні якого вони і зустрічаються. Їх нова місія – боротися зі злом та пошук причини смерті “батька”. Але на шляху стає серйозна перешкода – важкий характер кожного з героїв, які так погано поєднуються разом…

Із Дженою Ортегою у головній ролі

Якщо ж ваша увага була прикута зовсім не до сюжету або персонажів серіалу, а до виконавиці головної ролі та її акторської гри – подивіться на неї під іншим кутом у фільмі “Няня: королева вбивць”. Комедійний фільм жахів розповідає історію Коула, котрий після перемоги над сатанинським культом, що очолювала його няня Бі, намагається забути минуле та бути звичайним підлітком. Але коли старі вороги повернуться, Коулу потрібно буде взятись за старе.

У фільмі зірка “Венздей” Джена Ортега грає епатажну Фібі, що є новенькою у школі, але швидко дізнається як бігати від убивць разом з головним героєм.