Що означає «натуральна» косметика та які формули вона впроваджує

Зміст

Все більше жінок віддають перевагу натуральній косметиці, яка діє на шкіру м’якше та не викликає подразнень, алергічних реакцій. Натуральна косметика для догляду за тілом надасть якісний ефект, який ви зможете оцінити вже після першого нанесення. 

Які інгредієнти використовуються

У натуральній косметиці виробники розроблюють ефективні формули, які містять у собі натуральні інгредієнти. Через вивчення властивостей різних інгредієнтів та дослідження процесу їх взаємодії, виробники знаходять ефективні формули, які в синергії дають чудовий результат. Для створення дієвої продукції визначається оптимальна концентрація речовини, яка зможе підтримати мету у досягненні максимальної ефективності з обраної теми: зволоження, спрямованість на омолодження або боротьбу з недоліками. У продаж засіб надходить після ретельної перевірки виробниками його ефективності та тестування на позитивний ефект. Які найчастіше використовуються рослинні формули у натуральній косметиці?

  • Рослина алое вера. Вона відома своїм заспокійливим ефектом, який здатний зняти подразнення, а також живити шкіру на глибокому рівні. Впровадження алое вера в активні формули при створенні косметичного засобу допомагає зменшити запалення шкіри та вирівняти її тон. 
  • Кокосове масло та інші похідні кокосу використовуються для інтенсивного живлення шкіри та надання їй м’якості. Масло також містить антиоксиданти, які здатні захистити від вільних радикалів та несуть антисептичну дію. 
  • Рослина жожоба забезпечує природний зволожувальний ефект та регулює вироблення себума, що особливо актуально для тих, у кого жирна шкіра. 
  • Олія шипшини багата вітаміном С та жирними кислотами, які своєю чергою допомагають зменшити пігментацію та покращити еластичність шкіри. 
  • Ромашка надає протизапальну дію, заспокоює та якісно зволожує шкіру.

На основі цих рослинних речовин найчастіше розроблюються ті засоби, які мають природне походження. Щоб концентрації їх була дієвою, для надання більшого ефекту впроваджуються активні компоненти, що здатні швидко поліпшити зовнішній вигляд шкіри та відновити її здоров’я. Косметика, яку ви можете переглянути на сайті https://edcosmetics.com.ua/, активно використовує для своїх засобів такі компоненти: 

  • Гіалуронову кислоту, яка забезпечує зволоження на глибокому рівні, підвищуючи еластичність шкіри та її гладкість. 
  • Вітамін С у значній концентрації, який допомагає шкірі самостійно виробляти колаген, що робить її м’якішою та привабливішою. Освітлює епідерміс та лікує від ознак пігментації.
  • Вітамін А, який у косметології називають ретинол, зменшує ознаки старіння, активує клітинний обмін та покращує еластичність шкіри.