Стрес та випадіння волосся: чи пов’язані вони одне з одним?

Зміст

Стрес — стан, що зараз знайомий всім нам. Загалом, стрес є нормальною формою реагування людини на фізичні чи емоційні загрози. У відповідь на стрес відбуваються зміни у нервовій та гормональній системі. Проблема починається тоді, коли стрес стає надмірним та затяжним. В результаті, в тілі починаються руйнівні процеси.

Одним з проявів негативного впливу стресу є інтенсивне випадання волосся. Щоб зупинити облисіння потрібно застосувати комплексний підхід. Звернутись за медичною допомогою до терапевта та трихолога. Важливо налагодити харчування та посилити фізичну активність. Також потрібно підібрати правильні доглядові засоби. Вибрати професійні косметичні засоби на основі рослинних та органічних речовин можна тут https://fabo.ua/brands/orising, на сайті FABO.

Чому стрес негативно впливає на зачіску?

Організм реагує на стрес різким викидом у кров таких гормонів як кортизол. В короткочасній перспективі, цей гормон здатен мобілізувати мозок для швидкого прийняття рішень. Але коли він накопичується, гормональний фон починає відходити від норми. Волосся не отримує потрібних речовин і масово випадає. Паралельно погіршуються обмінні процеси та кровообіг у шкірі голови.

При стресі облисіння може бути по всій поверхні голови, або ж по краях чи в зоні проділу. Важливо по можливості усунути причину розладу, а також зосередитись на доглядових процедурах:

  • використовувати шампуні на основі рослинних екстрактів та олій, щоб затримати волосинки у фазі росту;
  • користуватись масками для посиленого підживлення фолікулів;
  • втирати лікувальну рідину, щоб стимулювати ріст.

Корисними будуть кондиціонери та лосьйони, що захистять волосся від негативного впливу навколишнього середовища. При сушінні феном спеціальні засоби з морськими мінералами та пантенолом нейтралізують дію високої температури.

Як космецевтика допоможе відновити волосся

Космецевтичні засоби ефективні завдяки біосумісним органічним речовинам, що знаходяться в їх складі в концентрованому вигляді. Амінокислоти, екстракти рослин, вітаміни діють наступним чином:

  • проникають вглиб шкіри голови, і живлять фолікул;
  • нормалізують функції сальних залоз;
  • активізують ріст волосин;
  • продовжують анагенну фазу росту;
  • стимулюють появу нових цибулинок.

Професійна косметика для волосся та шкіри голови від бренду Orising допоможе відновити густоту зачіски. Ваше волосся знову буде блискучим та привабливим.