Топові виробники наручних годинників: огляд переваг та особливостей

Зміст

Наручні годинники – дуже актуальний та стильний аксесуар, який пройшов довгий шлях від розкоші до доступного виробу, без втрати своєї якості. Сьогодні це ознака стилю та статусу. Сайт наручних годинників Period пропонує ближче ознайомитись з топовими виробниками, деяким з них вже понад 100 років.

Armani Exchange

Модний дім Armani на початку 90-х років запусти свою лінійку наручних годинників, які стали на той час дуже креативними та стильними їх переважно обирала молодь. Дизайнери стараються підтримувати цей напрямок і сьогодні. Натхнення вони беруть на вулицях великих міст. В аксесуарах присутні класичні нотки, які органічно поєднуються з бунтарством, вуличною стилістикою. При цьому їм вдається бути дійсно універсальними.

Серед переваг:

  • стильний дизайн;
  • відмінна якість матеріалів;
  • точний кварцовий механізм;
  • довговічність.

При тому, що бренд Armani Exchange випускає далеко не лише годинники, але і одяг, і інші аксесуари, вони впевнено підтримують відмінну якість, яка не поступається відомим годинниковим маркам.

Casio

Наручний годинник Casio почали випускати в 1974 році в Японії, причому саме вони стали достойними конкурентами швейцарським. Бренд пропонує чимало спортивних моделей, які витримують удари та інші впливи. Серед ключових особливостей:

  • тривалість роботи батареї не менше 10 років;
  • водостійкість до 10 бар;
  • міцність – падіння з висоти до 10 метрів – не призведе до пошкоджень корпусу та порушення функцій.

Випускаються чоловічі і жіночі серії, причому останні за функціоналом, міцністю та надійністю, аж ніяк не поступаються, однак вони отримали більш яскраве оформлення.

Balmain

Наручні годинники під брендом Balmain почали випускати в 1987 році. Спеціалізуються на жіночих моделях, причому вводить чимало інновацій та створює унікальних фішок, що робить аксесуари впізнаваними. Наприклад – це візерунок Арабески на циферблаті, його навіть запатентували. Також саме бренд Balmain першим випустив годинник в ультратонкому корпусу 4 мм. Оригінальність немає меж, тому годинники цього виробника дні з найулюбленіших серед жінок.

Для точності та надійності ходу в Balmain використовується швейцарський механізм, практично всі моделі кварцові.

Certina

Швейцарський виробник, який почав виготовляти годинники ще в 1888 році, однак на той час спеціалізувались на жіночих, адже чоловіки відмовлялись носити годинники на зап’ясті. Однак поступово це змінилось. На циферблаті всіх моделей можна побачити абревіатуру DS, розшифровку її можна перекласти як «подвійна надійність». Ця концепція розроблена ще в 1959 році і включає наступні елементи:

  • сапфірове скло;
  • ущільнення заводної осі;
  • зміцнення задньої кришки;
  • додаткові ущільнювачі на заводній голівці;
  • ущільнення на задній кришці.

Такі компоненти незмінно використовуються в усіх моделях. Не дивно, що годинники Certina обрали для себе чимало знаменитостей.

Daniel Wellington

Унікальний бренд, який буквально увірвався в когорту кращих. Компаній почала працювати лише у 2011 році. Причому, запуск годинникової компанії взагалі міг не відбутись, адже власника до цього підштовхнула випадковість – це знайомство з попутником в потязі. Молодий власник бренду Філіп Тюсандер, накопичив гроші для виготовлення першої партії, створив скромний логотип, намалював дизайн і відкрив інтернет-магазин, в якому вже за декілька днів було 600+ замовлень, незабаром об’єм продажів зріс до 1 млн за рік.

26-річний власник знав вподобання однолітків, які не хотіли платити багато грошей за оригінальні швейцарські годинники, але і на підробку не хочуть погоджуватись. Відповідно, Daniel Wellington став ідеальним рішенням для них.