Як вибрати постачальника газу для підприємства – корисні поради

Постачальник газу
Зміст

Газ є життєво важливим ресурсом для багатьох підприємств у Києві, Київській області та і загалом всієї України. Від опалення приміщень до виробництва, газ використовується в різних галузях бізнесу. Отже, вибір постачальника газу стає важливим аспектом для підприємців, оскільки ціна газу може вплинути на їхні витрати і конкурентоспроможність.

У цій статті ми розглянемо, як визначається ціна газу для підприємств та розглянемо, які є надійні постачальники газу в київській області.

Вартість газу для підприємців

Отже, ціна газу в Україні для бізнесу вираховується з трьох складових: ціни газу від постачальника, тарифу на транспортування та розподіл газу. Зауважте, що від регіону не залежить вартість газу і тарифи на транспортування. Однак тариф на розподіл газу може відрізнятися в залежності від ОГМ (оператора газорозподільчої мережі).

Підприємці можуть зафіксувати тариф на газ, купивши необхідний обсяг газу та закачавши його в підземні сховища газу для подальшого постачання. Це дозволяє уникнути коливань цін на газ і забезпечити стабільні витрати на енергоресурс. Актуальні тарифи ви можете подивитися на цій сторінці – https://ascania.energy/taryfy-na-gaz/

Що впливає на ціну газу для підприємств?

Складається вартість газу з кількох важливих складових:

Ціна газу від постачальника

Це базова ціна газу, яка встановлюється газодобувними компаніями або імпортерами газу. Вона зазвичай визначається світовими цінами на природний газ та кон’юнктурою ринку.

Тариф на послуги транспортування газу

Після видобутку газ потрібно транспортувати до споживача. Тариф на цю послугу зазвичай встановлюється національним регулятором.

Тариф на послуги розподілу газу

Після транспортування газ потрібно розподілити до кінцевих споживачів. Цей тариф залежить від регіону та Оператора газорозподільчої мережі.

Надійний постачальник газу в Україні

Важливим аспектом для підприємців є вибір надійного постачальника газу. Є кілька постачальників газу, які пропонують свої послуги. Про деякі ви точно чули, але ми хочемо зусередитися на одному – Ascania Energy.

Компанія Ascania Energy є частиною групи компаній “Асканія”, яка об’єднує 12 різнопрофільних напрямків бізнесу, від аграрного до виробництва зброї. Однак в цій статті ми розглянемо їхню діяльність в сфері постачання природного газу для підприємців.

Постачальник газу в Україні

Історія та досягнення

Ascania Energy почала свою діяльність у 2019 році. Тоді вона почала постачати природний газ власним підприємствам групи та зовнішнім клієнтам. За цей час компанія стала надійним постачальником енергоресурсів для великих виробництв та підприємств, офісних та логістичних комплексів, аграрних компаній та різних інших видів клієнтів.

Компанія не зупиняється на досягнутому і навіть під впливом складних умов, таких як військовий стан, розширила свою діяльність, займаючись електромонтажними роботами для комерційних клієнтів. Ascania Energy створила команду спеціалістів із великим досвідом роботи в цій галузі.

Переваги співпраці з Ascania Energy

Компанія розглядає своїх клієнтів, як партнерів і пропонує прозорі умови співпраці. Для підприємців, які шукають надійного постачальника енергоресурсів, Ascania Energy пропонує наступні переваги:

  1. Різноманітність напрямків бізнесу. Група компаній “Асканія” має різнопрофільний бізнес, що означає, що Ascania Energy може задовольнити потреби підприємців у різних галузях.
  2. Власний постачальник електроенергії. Компанія також постачає електричну енергію, що дозволяє підприємцям отримувати всі необхідні ресурси від одного постачальника.
  3. Газовий запас на сезон. Ascania Energy пропонує таку послугу, як “газ на сезон”. Це дозволяє зафіксувати (заморозити) підприємцям тариф на газ на опалювальний сезон та уникнути неочікуваного росту цін.

Ascania Energy пропонує гнучкі умови співпраці та глибоке розуміння потреб підприємців на ринку енергоресурсів. Співпраця з ними може забезпечити вашому бізнесу надійне постачання газу та електроенергії на прозорих умовах.